Barojošs un mitrinošs dienas krēms ar placentu jebkuram ādas tipam. 

Zaiga

Ļoti labs ,maiga un samtaina āda paliek.

06.12.04


Inara

Man ir 70 gadi un ar labiem panakumiem lietoju placentas kremu. Ada labi mitrinata un ar nelielu liftinga efektu. Loti apmierinata esmu. Pat kosmetologe brinijas,cik man laba ada palikusi, kad pateicu, ko lietoju, vinai atlika tikai piekrist, ka shi ir laba produkcija.

02.01.05


Maiga

Piekritu Inārai,man ir bijuši klienti kuri pa" taisno",ņo kosmētiskā kabineta, jau ar ieteikumulietot Placentas sēriju,nāk ar velmi iegādāties šos produktus.

14.01.05


ilze

un tomer shi kreema sastaavaa ir lanoliins, kas aadai vienkaarsi ir kaitiigs.. saakotneeji tas it kaa rada patiikamu efektu, kad liekas, ka aada kluust gludaaka, bet patiesiibaa aadas poras tiek nosprostotas, kas ar laiku rada probleemas..man rodas jautaajums, cik gan labs shis kreems maz var buut!!!????

03.04.06


baiba

Žēl, ka neviens no firmas nav atbildējis uz Ilzes jautājumu, būtu ļoti interesanti to dzirdēt!!! Mani pašu interesē šāds jautājums, kam piederoša placenta tiek izmantota šī krema pagatavošanā???

02.11.06


Regīna, Daugavpils

Konsultante m.29604428
Esmu izmēģinājusi dažādu firmu krēmus. Man ir 45.gadi -
tagad lietoju tikai firmas "Fide" ražojuma dienas un nakts krēmu ar placentu. Dienas krēms ir ļoti labs aizsarglīdzeklis pret nelabvēlīgo ārējo ietekmi uz ādu.Labs efekts ir arī no maskas ar placentu - acīmredzams efekts!

 

04.03.08