Hikurbetins - eļļa no ķirbju sēklām un smilts ērkšķu ekstrakta.

Kaija

Labi palīdz notievēt...:) pati pārliecinājos...

07.06.05


Maara

Kaa tik iisaa laikaa guvaat panaakumus notieveesanaa? Vai hikubertins samazina apetiiti ? Man kliente pasuutiija so un Slaidumu-2. Kaa ieteikt lietot ?

08.06.05


 

es vienkārši dzeru katru dienu 3x dienā hikurbetīnu un man labi (atvainojos...iziet vēders un visa tā darbība normalizējās)un līdz ar to arī labi notievēju...:)
Bet Slaidumu vislabāk lietot vakariņu vietā ,iejaucot tomātu sulā,kefīrā vai pati izvēlās,kas labāk garšo,iejauc un atstāj uz vismaz pusstundu ,lai ievelkas,tas ir uzbriest dārzenīši...

15.06.05


 

где это масло можно купить

17.06.05


Māra

Atbilde iepriekšējam jautātājam -firmā OCEOLA Čaka ielā , Rīgā vai pie konsultantiem.

04.07.05


Māra

Kliente ,izlietojusi Hikubertīna pudelīti,teica, ka jūtami samazinājusies apetīte, tāpēc svarā tiešām nokritusies. Bija apmierināta.

04.07.05


gita

Mani ļoti interesē, kādi ir nosacījumi lietošanai - cik pudelītes vai ml Hikubertīna vajadzētu vai drīkst lietot viena kursa laikā, kā arī cik bieži šādu kursu ieteicams atkārtot, piemēram, gada laikā.
Lūdzu šo informāciju no profesionāļiem - ražotāja vai ārsta, jo katalogā nekas nav tuvāk aprakstīts.
Tā kā šis un citi tāda veida produkti sastāv no bioloģiski aktīvām vielām, tās nevar lietot neierobežoti. Piemēram pieneņu saknes vai to ekstraktus drīkst lietot tikai aptuveni nedēļu.
Domāju, ka tas ir uzskatāms par kataloga trūkumu, ja šāda informācija nav pievienota - vai to neparedz reglamentējošie normatīvie akti šādu produktu tirdzniecībai?

22.07.05


Gitai

neesmu ne ražotājs, ne ārsts, bet seminārā ražotājs teica, ka viens kurss ir 1 pudelīte, un šādu kursu vēlams iziet ne vairāk kā 2 reizes gadā. Tas pats attiecas arī uz amaranta un mārdažu eļļu - no katras 2 kursi gadā.

18.08.05


Sandra Liepiņa

Labdien, esmu no Bauskas rajona. Ir daudz dzirdēts par šiem produktiem. Pati esmu lietojusi ari zobupastu- man patika. Vai produkciju var iegādāties tikai Rīgā, jeb vai ir arī kāda firmas filiāle citā Latvijas pilsētā? Man samērā bieži iznāk braukt uz latgales pusi-varbūt var iegādāties arī tur?

09.09.05


 

Pamatā ,ja preci nepērkat Rīgā ofisā,var izmantot kurjera pakalpojumu,filiāles ,kā tādas nav,vienīgais varētu teikt ,daži punkti ,kur tiek sūtīta prece lielākā apjomā.Latgalē tas ir Jēkabilī,vēl ir Aizkrauklē,Liēpājā,Talsos,Preiļos...

19.09.05


Sandrai

Kļūstot par konsultantu Oceolā, kurjers preci piegādā uz norādīto adresi, pie tam, preces var iegādāties ar 23% atlaidi. Varu pastāstīt sīkāk par to visu, ja rakstīsiet uz meilu mixe@inbox.lv

20.09.05 


Lāsma

Lietoju šo eļļu jau piekto dienu, 3 reizes dienā un visas šīs dienas ir nepatīkama garša mutē.Tāda sajūta kā lietojot antibiotikas.Vai tādas blakusparādības ir novērotas? Ļoti vēlētos saņemt kompotenta speciālista padomus.

18.10.05


 

kāpēc jaunajā katalogā nav ne mārdadzu eļļas, ne hikubertīna?

02.12.05


Iveta

Vai ir kāds konsultants Gulbenē?

25.04.06


Anna Brūvere

Lietoju šo preperātu 2dienu,man sākās caureja,stipras vēdersāpes,stipras sāpes aknu raj,un nierēs,slikta dūša un slikta pašsajūta,atbildiet-KAPĒC?

14.01.07 23.05.07


Dace

izplatītāja Bauskā-29747666

22.11.07