Veselības dzēriens "HO-FI".

Anda

Lieliski izmanto ne tikai iekšīgi bet arī ārēji. Palīdzēja, kad bija sastrutojis kājas pirkstspie naga. Rīkojos sekojoši. Izspiedu strutas (jo HO-FI strutas ārā nevelk), tad uz nakti piesēju pie kājas vatīti kārtīgi samitrinātu ar HO-FI. Vairāk ar kājas īkšķi problēmu nav bijis, lieliski sadziedēja. Tāpat var likt kompreses uz jebkura pušuma un nobrāzuma, arī bērniem, jo lieliski sadzīedē un nemaz "neķož". Ja ir problēmas ar saplaisājušiem kāju papēžiem arī iesaku likt HO-FI kompreses.
UN galvenais, ka uzsmērējot HO-FI viss ādas sadzīšanas proces paātrinās uz pusi. HO-FI sajaucot ar dūņu masku vienādās devās liek uz sejas, kā masku. Efektīvs līdzeklis pūtīšu likvidēšanai uz sejas.

23.01.03


Agnese

HO-FI lieliski dziedē apdegušas brūces. Lietošana, vairākas reizes dienā apsmērē apdegušo ādu ar HO-FI. Lai rezultāts būtu vēl labāks iesaku dzert arī iekšīgi.

28.01.03


Anonimius

BAIGI NEGARSHIIGS!!!!!!!!!!

21.04.03


 

Fantastiski likvidē nepatīamo garšu mutē, kā arī novērš kunģa dedzināšanu.
Paldies izgudrotājam , ka ir tāds līdzeklis!

26.04.03


Judita

labi likvidē pagjiru sindromu, kaa ar labi stimulē kunģa darbbu!

04.06.03


Irena Laurina

Lai arii negarshiigs, toties labi celj imunitaati. Iesaku visiem, kas biezhi saauksteejas lieto no agra rudens liidz pat veelam pavasarim, vai ilgaak. LOR dakteri pat iesaka maziem beerniem ar shaadaam probleemam dot (atskkaidiitu ar uudeni). Paaris klientiem pazuda dedzinaashanas sajuuta kungii. Labi noder arii pie izguleejumiem.

19.07.03


Ilga Katkēviča

Gados vecākiem cilvēkiem regulē zarnu trahta darbību,aizkunģi.Tiek normalizēta regulāra vēdera izeja.Onkoloģiski slimiem tiešām palīdz uzlabot asins ainu,dod tonusu cīnīties ar sliktām šūnām organismā.Pašsajūta uzlabojas,cilvēki jūtas modri un enerģjas pilni.

22.10.03


Monika Rubāne

Ļoti labas atsauksmes par HO-FI,lietojot cilvēki jūtas modrāki,bet tas netraucē miegam.Tie ,kurus mocijis bezmiegs,tagd labi var aizmigt.Mani klienti,kuri lieto HO-FI,neviens neslimoja ar gripu.

22.10.03


Ligita

Var likt uz jebkura pušuma-ļoti labi sadziedē.

23.10.03


Līga

Uz apdegušas ādas labi uzsmērēt.Nesūrst un nekož,un ātrāk sadzīst.Ļoti,ļoti labs produkts.

01.11.03


INESE

ljoooti labs, iesaku arii citiem!!!

03.11.03


Daiga

Šodien konstatēju,ka nesāp vairs kakls.Lietoju Ho-fi tikai otro dienu.

24.11.03


Dace

Vai Ho-Fi var lietot grūtnieces un jaunās māmiņas?

19.12.03


atbild Anda -Dacei

Droši varat lietot gan grūtniecības,gan arī laikā kad barojat bērniņu.Jo HO-FI lietojot uzlabosiet asins sastāvu jau pēc divu nedēļu lietošanas viecot asins analīzes pārbaudi pierādās asins sastāva uzlabošanās uz pusi,kā arī tiek paaukstināts hemoglobīna līmenis.HO-FI droši var lietot tāpēc,ka tas nesatur alkoholu,dzēriens ir ražots uz ūdens bāzes,viņu nav iespējams pārdozēt,ja problēmas ar kuņģa darbību drīkst izdzert kaut vai pusi pudeles.Tā ka HO-FI ražotāji pat iesaka dzert grūtniecēm,jo jūs arī kompenseējiet zaļumu trūkumu organsmā.Viena izdzerta pudele ir līdzvērtīga apēstiem 12 kg salātu.Prpfilaktiski pietiek ar vienu ēdamkaroti dienā.

06.01.04


valters

iesaku iegadatis vissiem.nenozelosi

27.01.04


Dace

Paldies, Anda, par info. Varēsu ieteikt arī draudzenēm. Pati dzeru jau 2.pudeli un šķiet, ka sejas krāsa ir uzlabojusies...

09.02.04


Anita

Ar nelieliem pārtraukumiem lietoju pusgadu. Pie īpatnējās garšas pieradu.
Uzlabo pašsajūtu.Iesaku pamēģināt.Tas nav nekas jauns. Mana vecā māte gatavoja egļu skuju uzlējumu.Viņa egļu skujas uzskatīja par vienu no labākajiem līdzekļiem dažādu slimību profilaksei.

26.02.04


Maiga Fadejeva

Ho-Fi dzeru pati,kā arī visi mani kolēģi darbā.Atsauksmes pozitīvas,"neķeras" vīrusi,ja saslimst tad ļoti viegli.Mazinās klepus,kakla sāpes,ātri norit atveseļošanās.Bērnu daktere ieteic mazulim pie "sārta" dibentiņa,tāpat citur pie izsutuma.

16.03.04


Inga

Kad jādzer tas HO-FI pirms vai pēc ēšanas, no rīta vai vakarā? Nekur nav norādīts.

22.03.04


atbilde Ingai

HO-FI varat iedzērt dienas laika,tas nav būtiski vai no rīta vai vakarā.Vienu ēdkaroti vai kārtīgu malciņu no pudeles.

23.03.04


Dace, Bauskā

Kad ir jādzer šis dzērniens pirms vai pēc ēšanas?

11.05.04


 

Tas nav būtiski pirms vai pēc ēšanas!!!!

13.05.04


Baiba Vamze

Vai lietojot šo HO-FI ja man ir psoriāze kā būtu labāk ka viņu lieto iekšķīgi vai arīgi kompreses veidā?

16.05.04


 

Psoriāzes gadījumā jālieto iekšķīgi.Varat mēģināt likt arī HO-FI kompreses,sliktāk noteikti nebūs,alerģiska reakcija vai kautkā citādi nepatīkama sajūta nebūs.

17.05.04


Arga

Cik ilgi HO-FI var uzglabāt?UN kur labāk-tumšā vietā?Ledusskapī?

20.05.04


 

HO-FI var uzglabāt vienkārši telpā,ledusskapis nav nepieciešams,jo turot HO-FI arī uz loga saulē veselu 1 gadu tas nebojājās.Tādu eksperimentu veica paši ražotāji...

25.05.04


Dace, Bauskā

Vai šo dzērienu var lietot 6-gadīgs bērns?

27.05.04


Maiga Fadejeva

Man pazīstama pediatre ieteica pat 6 mēnešus vecam zīdainim pilināt pie tējas vai ūdens,ko bērns dzer.Produkts ir dabas viela bez konservanta,sastāvā nav spirta.

27.05.04


Dace, Bauskā

Paldies,Maiga.

27.05.04


Zanna

Iesaku, nenožēlosiet! Ēs jūtos 100 reizes labāk!

18.07.04


Dace

Noversa vedera puushanos un nedienas ar kungji, kas ilga vairakus gadus. Rezultats bija jau 2.dienaa!!!Jutos tik labi kaa nekad. Pirksu atkal!

19.08.04


dace

Bet kaa ir ja ir probleemas ar niereem, nieru slimniekiem iesaka apieties bez saals, bet cik nojaushu shis te ir saaliits!

24.08.04


 

Pilnīgi nepareizi,sāls tur nav.

24.08.04


dace

Kursh teica ka negarshiigs?! Man lieks ka pat patiikama saldskaba garsha ar skuju peecgarshu :)

25.08.04


sandra

Kādu preparātu iesakāt vislabāk onkoloģiskam slimniekam, kurš iziet ķīmijterapiju. Vai Jūsu ieteikto.... būtu pareizāk lietot vienlaicīgi ar ķīmijter. vai pēc tās un kādas būtu nepieciešamās devas?

26.08.04


sandra - Jums

Viennozīmīgi ideāli lietot būtu ''POLIPRENOLI''.Var lietot gan kursa laikā, gan pēc-tas palīdzēs labāk organismam izvadīt ''lieko''no ķīmijterapijas, gan pilnīgāk iedarboties jebkurām zālēm.To ''POLIPRENOLI'' ir laba lieta es Jums garantēju!!!

27.08.04


sandrai

Var lietot abus kopā gan HO-FI,gan Poliprenolu.Katram ir sava labā iedarbība uz cilvēka organismu.

27.08.04


vlada

VISIEM IESAKU LIETOT.MAN PALIIDZEEJA KUNNGGIM.VAIRS TAA NESVILINA.

04.10.04


Sandra

Uz pudelītes ir rakstīts, ka ieteicamā deva vasarā 40-50 ml, Ziemā 60-70 ml. Jūs rakstiet, ka profilaksei pietiek ar vienu ēdamkaroti dienā. Nesaprotu, cik daudz tomēr dienā šo preparātu vajadzētu lietot, lai būtu kāds rezultāts.

07.10.04


Sandrai!

Lai būtu rezultāts ,katru rītu iedzeriet vienu kārtīgu malku HO-FI.

08.10.04


Anita

Vīram sākās pastiprināta gāzu "noplūde", bija spiests atteikties no lietošanas.

16.10.04


Татьяна

купила этот продукт, только сегодня и стала консультантом , судя по отзывам продукт очень хороший, у меня вопрос , если кто поможет -ответьте пожалуйста, ребёнку 9 лет, сколько нужно давать для профилактики, и в каком виде-разбавленном или в чистом?

19.10.04


Татьяна

ещё вопрос,где можно прочитать отзывы про SLAIDUMS,кто-нибудь его пробовал?

19.10.04


ответ Татьяне

Что косается напитка здаровяб то его ненада разбовлять, етот напиток можно пить с 3 лет. Рекомендуется пить сутра оду столовую ложку.
Slaidums-так и есть о ней очень хорошие отзивыб одна женщина за три месяца сбросила 11кг. Если хотите подробную инф. звопите нам по тел. 7298033
 

21.10.04


Ilze

Sāku lietot Ho-Fi, Rudex un Unox parādījusies slikta dūša un dedzināšana,no kā, agrāk nebija?

24.11.04


Ilzei!

Iespējams ,ka tas ir no Rudex-tādā gadījumā ,ja nepanesat rutkus.Bet precīzāk Jums varētu atbildēt Irēna ,kuras tālruni Jums iedosim,ja piezvanīsiet mums uz ofisu-7298033.

25.11.04


Sindija

Mekleeju cilveeku, kas izplata so produktu Ogree? Luudzu dodiet kaadu zinju uz e-mail Sii@tvnet.lv

25.11.04


Rudīte

Ja kāds Alūksnes vai Balvu rajona iedzīvotājs vēlas izplatīt HO-FI u.c."Oceolas" produkciju-piezvaniet 9159836-palīdzēšu.

01.12.04


Dace, Bauskā

klientei to ieteica DZIEDNIECE no Iecavas. Pastāstot šo ziņu citiem klientiem, cilvēki vairāk sākuši interesēties un cerams arī pirks vairāk!

24.01.05


Sintija

Vai kāds, lūdzu varētu padalīties pieredzē. Kā šis produkts palīdz pie psoriāzes? Vai ir vērts mēģināt?Paldies!

24.01.05


Linda

Ho-Fi gan ārīgai, gan iekšīgai lietošanai. Vai vaiņu var pilināt acīs, ja ir acu iekaisums?

27.01.05


Lindai!

Nē,to nu gan nedariet.Acīm tas tomērer nederēs....,bet nobrāzumiem un pušumiem ,arī apdegumiem -ļoti labi...

28.01.05


Sintijai!

Psoriāzei - var dzert HO-FI ,tas regulē vielmaiņas procesu...ārēji labāk būtu smērēt ''Zaļļo eļļu''+ katru dienu dzert 1 tējk.iekšķigi.Labi komplektā lietot arī ''Poliprenoli'' .Kā arī labi būtu pagulēt kādu reizi dūņu ekstrakta vannā.Šādi lietojot visu komplektā ir saņemtas daudz labas atsauksmes...

28.01.05


Dita

Atbildiet, lūdzu, uz jautājumu.Kāpēc nav iespējams iegādāties vairāk kā mēnesi"Oceolas" balzāmu taukainiem un normāliem matiem?.Jo pie sadaļas ,kur rakstits par šo balzāmu firmas pārstāvji nevēlas atbildēt.Žēl, ka firmas pārstāvji ir tik tik iedomigi,ka nevēlas atbildēt uz sen uzdotu jautājumu.Ar nepacietību gaidu atbildi.

29.01.05


Dita!

Atvainojamies,ja esam palaiduši garām kādu jautājumu,kādā no sadaļām.Neesam iedomīgi,vienkārši lai pārskatītu pilnīgi katru produktu ,(jo tas mums diemžēl neuzrādās,ja pie kāda produkta stāv jautājums uz kuru neesam atbildējuši),mums ir nepieciešams diezgan liels laiciņš...Attiecība par balzāmu ,tas ir iepriekšējā partija izpirkts,bet jaunā partija vēl tiek ražota.Varētu būt apmēram uz februāra vidu,vai ātrāk.Konkrētāk nevaram vēl pateikt,lai nesamelotos...

31.01.05


Ditai!

Balzāms jau ir nopērkams!

03.02.05


Gunita

Dzeru jau otro Ho-Fi pudeli.Man ļoti garšo šis dzēriens.Vai nevar kļūt atkarigs no šī dzēriena?Es,pudeli varētu izdzert vienā dienā:)

07.02.05


Gunitai!

Droši varat dzert Hi-Fi kaut vai visu dzīvi,nekāds pieradums neveidosies,jo tas ir ražots no egļu un priežu skujām uz ūdens bāzes.Tas ir,kā dzert tomātu sulu,tikai ar citu iedarbību uz Jūsu organismu... Un ja sakat ,ka varētu dienā izdzert pudeli,tas nozīmē,ka jūsu organismam tas ir nepieciešams ,droši varat dzert kaut vai puspudeli Ho-Fi,nekas slikts no tā nenotiks.Jo ir arī tā,ka dzer ,dzer Ho-Fi ,līdz vairs nevar iedzert,tātad pietiek,organisms vairs to nevēlas...
 

08.02.05


Iveta

Bernam nekādi nevaru "iemānīt" Ho-Fi - saka, ka esot briesmīga garša (man gan ļoti garšo). Vai drīkst uzreiz pēc tā iedzeršanas uzēst šokolādi vai ko citu saldu?

08.02.05


Ivetai

Atkarīgs cik gadu bērnam,mazākam var piedāvāt kādu interesantāku dzeršanas veidu ,piemēram manai meitai patika ,no 3gadiņiem ,ja viņai ieleju mazā glāzītē...tas bija tā interesanti.Tagad ,kad ir 4 gadi,katru dienu pati dzer no pudeles.Un ,ja jūsu bērnam pēc tam gribās uzēst ko saldāku,nu nekas slikts jau nenotiks...ka tikai dzertu Hohiku..

08.02.05


Ilze Kalniņa

Es vēlētos zināt cik šādas zāles varētu maksāt,ja lietotu psoriāzes ārstēšanai??

10.02.05


Ilze Kalniņa

Mans e-pasts fiona@cc.lv

10.02.05


Ilzei!

Psoriāzei vislabāk būtu lietot Poliprenoli,mazgāties ar melnām dūņu ziepītēm,katru dienu dzert 1 .tējk. Zaļļo eļļu + smērēt psoriāzes skartās vietas.Kā arī ik pārdienās iet vannā ar Dūņu vannas ekstraktu.Ja Jūs visu šo izvēlētos lietot,tad izdevīgāk Jums pašai būtu iestāties pie mums firmā un saņemt 30% atlaidi uz visu produkcuju!Iestāšanās - 4 LS un visu produkciju varēsiet iegādāties ar atlaidi.

11.02.05


Liga Bārzdaine

Man ljoti paliidz.Paldies,tiem kas izgudroja šo dzērienu.:)))

18.03.05


Dita

Veselīgs, bet man negaršo:(((

30.04.05


Agita

Sākot lietot šo produktu man sāpēja galva, taču tikko pārtraucu, tā sāpes mitējās. Vai varētu būt, ka tas iespaido asinsspiedienu (man ir tendence uz zemo).

11.05.05


Agitai!

Viennozīmīgi ar asinspiedienu un galvas sāpēm,šis dzēriens nav pie vainas...jo tas ir tas pats,kas dzert tomātu sulu...tikai ar citu iedarbību,dzēriens ir uz ūdens bāzes un šādi blakus efekti lietojot Ho-hi nav iespējami.
Tā visdrīzāk būs sakritība,bet noteikti tas nebūs no Fo-Hi.

11.05.05


Ingūna

Man sākumā riebās garša, bet nolēmu pudeli izmocīt līdz galam. Pamazām iegaršojās, pašai par lielu pārsteigumu. Tagad katru rudeni - pavasari izdzeru 3 pudeles. Vienkārši ir sajūta, ka vajag. paldies!

22.08.05


Agija

Vīram iekoda celī irsis, celis sapampa un vēl otrajā dienā bija karsts un sāpīgs, kā arī slikta pašsajūta. Tad iedomājos uzlikt HOFI kompresi. Piecu minūšu laikā viņam sākās drudzis, kas pēc pāris minūtēm pārgāja, un ceļa apsārtums, pampums un sāpes bija kā ar roku noņemtas. Lieliski!

26.08.05


Madara

Ho-Fi labi paliidz rudenii un ziemaa pie saaugsteeshanos. Ja kaadam Kolkaa, Ventspilii vai taa apkaimee interesee produkcija - rakstiet: madara-sp@inbox.lv Paldies Oceolai par veseliigo produktu.

01.09.05


Dace

izplatitaja bauska 29747666 Dace

06.10.05


Zanda Beķe

Vai Ho-Fi var dot 4 mēn. vecam bērniņam, kuram pēc vairākkārtējām asins pārliešanām zems hemoglobīns, bet parastos, aptiekās nopērkamos dzelzs preparātus bērns nepanes?

18.11.05


Zandai!

nevajadzētu būt nekādai nepanesībai.Varat,dot pa 1 tējkarotītei ,dienā.

25.11.05


Rudīte

Palasiet 16.novembra IEVU (sākot no 20.lpp.).Par produkcijas iegādi un izplatīšanas iespējām Alūksnes pusē un tuvākajā tās apkaimē-9159836

26.11.05


Aivars

Dienestā apstarojos , tagad pašsajūta ar dievu uz pusēm . Vai ho-fi tur var ko līdzēt?

27.11.05


 

Žurnālā Ieva RAžots LAtvijā stāstīts par Poliprenoliem un HO-FI. Lieliski.

27.11.05


Aivaram!

noteikti var līdzēt,pašsajūtai vajadzētu uzlaboties.Jādzer noteikti katru dienu,nekāds pieradums pie Ho-Fi neveidojas,var kietot kaut vai visu dzīvi.

02.12.05


Inese

Kaa sazinaaties ar izplatiitaaju Valmieraa?

13.12.05


Inesei!

Valmierā ,variet sazināties ar Jolantu -t.9298900

20.12.05


Ilze

Varu palīdzēt iegādāties produkciju Alūksnē. 6140971 Ilze

05.01.06


ginta ozoliņa

gulbenē ne vienā aptiekā nav nopērkams.

07.01.06


Ginta!

Aptiekās šī prece nav nopērkama, tikai caur izplatītājiem. Rakstiet elice6@inbox.lv

25.01.06


S.

sakiet lūdzu, vai HO-FI ir kā īpaši jāuzglāba? nopirku lielo pudeli, stāvējā visu laiku uz gala istabas temperatūrā- un pēc kādām 3 nedēļām, šis dzēriens sāka nežēlīgi smirdēt :(:(:(. Tajā pat dienā nopirku arī mazo pudeli, un joprojām stāv, un viss ir normāli...

26.02.06


 

Kur ir nopeerkams Ho-Fi? Veikalos? Aptiekaa? Kaa to var iegaadaaties?
 

08.03.06


Voldis

Nu ja, tikko pajautaaju un tuuliit te pat augstaak atbildi atradu. Taatad tik caur izplatiitaajiem. Nu ko, ja kaads izplatiitaajs lasa, atsaucieties, labpraat nopirkshu pagarshoshanai. Esmu Riigaa, Kjengaragaa.
 

08.03.06


Voldis

voldisb@inbox.lv
 

08.03.06


elina

izplatītāja Vallē, Vecumniekos - Elīna 5906531

29.03.06


Valentīna

Lietojot HO-Fi klientei rodas vēdera aizcietējums.Kad pārtrauc lietot,vēdera darbība normalizējas.Viņai ir diabēts.Lietoja lielās devās.Varbūt jālieto mazākās devās?

02.04.06


DAIGA

Lietoju ho-fi jau labu laiku un mazazak slimoju.Bet gribu uzzinat vai varetu arstet varikozas venas. Ir diezgan ielaistas ir izmeginats daudz kas bet nelidz.Varbut jus varat kaut ko ieteikt? Paldies.

19.04.06


Inga

Visu pavasari nevarēju tikt vaļā no iesnām,pat smilšērkšķis nelīdzēja.Sāku lietot Ho-fi un iesnas pazuda otrā dienā,ja tā ir sakritība,tad pārāk liela.Lietošu arī turpmāk.

16.05.06


nina

Vai ir kāds līdzeklis, lai varētu pieņemties svarā?

21.06.06


Vita

Kā kļūt par izplatītāju? Pašai veselības problēma, esmu lietojusi ,,Ho-fi,, , poliprenolus.

09.07.06


 

Konsultante Salaspilī ELEONORA-9774242

26.07.06


Sanita

Vai HOFI var lietot pie atopiskā dermatīta?

25.08.06


Liene

Šis ir produkts, kura dēļ iestājos Oceolā. Dikti patīk (arī garša). Savai meitai dodu no 3 g.v. sākumā negribēja, tad teicu, ka tās tādas speciālās skuju ziepes un viņai šī ideja iepatikās :) Tagad jau meitai 5 gadi un dzer labprātīgi :)

Ja kādam ir interese par produktu es darbojos Ikšķilē, Ogrē, mans t.9276705, e-pasts lihen@one.lv

24.09.06


Inta Somere

Konsultante Limbažos
Inta 29322957
intasomere@inbox.lv

25.11.06


Ņina Rakova

Papriekšu jāzin cena zālēm HO-FI,ja apmierina,tad jāmeklē izplatītājs.
Lūdzu atrakstiet uz e-pastu izpl.no Cēsīm.Paldies.

02.12.06


Ņina

E-pasts panda17@inbox.lv

02.12.06


 

VISI,KAS PASŪTA OCEOLAS PRODUKCIJU VAI VĒLAS PASŪTĪT VAI ARĪ IR KONSULTANTI, PIEVIENOJATIES draugiem.lv DOMUBIEDRU GRUPAI -

Oceola - Es Saule

http://www.draugiem.lv/groups/group.php?gid=82401&grouplanguage=lv

p.s. pie manis var arī pasūtīt,ja ko vēlaties.Rīgā. lorria@inbox.lv , 29888159 ;)

06.12.06


Pauls

Kāda sieviete iepriekšejos komentāros sūdzējās: ''Sākot lietot šo produktu man sāpēja galva, taču tikko pārtraucu, tā sāpes mitējās.'' Man bija tieši tādas pašas izjūtas, varbū tomēr kaut kāds sakars ir? ;)

25.01.07


Viesturs Puķis

Nu ja!!!Žurnāliem ticam, a dzīvam cilvēkam -nē!!!

11.02.07


Viesturs Puķis

Kolosāls palīdzeklis otrā dienā pēc baļļuka!!!!

11.02.07


Laila

Ventspilī varat interesēties par šo kolosālo produkciju mob.26545427 ; e-adrese: laila_m@inbox.lv Tikai labu varu pastāstīt arī par citiem produktiem!

01.03.07


Aina Mateviča

Ir interese par produktu, bet lūdzu atsaukties kādu izplatītāju no Kuldīgas, jo esmu ko Kuldīgas rajona

03.03.07


Dzintra Pavāre

Konsultante Iecavā
Dzintra 26401733
silueti@inbox.lv
Daudzus "Es Saule" produktus lietoju pati un varu ieteikt citiem.

 

24.03.07


Līga Ameļko

Izlasiju, ka grūtniecības laikā var lietot Ho-Fi un paaugstinās hemoglobīna līmenis. Esmu Jurmlaniece. Pie kā varu iegadaties dzērienu un cik tas maksā?

26.03.07