"Inguru" - sirds stiprumam. 

inga

Labi nomierina un stiprina sirdi,dod labu tonussu,noņem labi sirds ''trokšņus''.Es varu teikt tikai labus vārdus par šiem vitamīniem!!!

31.01.05


danna

Ļoti labs, manai maamai paliddzeeja, gan uzlabo asins riti, ļoti labi peec tam jutaas, jau peec 1 pudeliites.

02.04.05


Maara

Par so un citiem uztura bagaatinaataajiem gribeeju pajautaat, no kaada materiaala gatavota kapsulinja, kuraa atrodas attieciigais uzt. bagaatinaataajs. Mana kliente apgalvo, ka tas degot zilaam uguniim un ir izmetams nevis lietojams. Ko varu paskaidrot ?

18.04.05


Mārai!

Nu ja klientam ir pretenzijas pret kapsulām,ko pamatā izmanto visu medikamentu vieglākai lietošanai...Varam ieteikt ,pirms lietošanas atvērt kapsulu,izbērt tās saturu karotē un tad dzert...:)

28.04.05


Maira Gūža

Ļoooti labs!Mamma visu mūžu ir slimojusi ar sirds reimatismu,pie mazākās piepūles vai uztraukuma sirds kāpa pa muti ārā.Tagad mana večiņa var kalnus gāzt,sirsniņa netraucē.

04.08.05


Brigita

Man "traucē" vairākas veselības problēmas.Analīzes uzrāda palielinātu ALAT, ASAT,RF-246! Organisma izstrādā antivielas ASO 216! Diagnoze neskaidra(cika ārstu ,tik versiju).Pamazām zaudēju darbaspējas un ticību uz izārstēšanos.Vai variet ieteikt ,ko lietot no Oceolas UB? Varbīt ir kādam līdzīga pieredze?

22.05.06


Ilga Resne

Vai ir kāds konstatējis faktu, ka ar šo preparētu var samazināt holesterīna līmeni? Man ir 8,5, dzēru zāles, dārgas un bez īpaša rezultāta. Tikai palielinājās akna.

06.11.06