"Slaidums" un "Slaidums 2" - antioksidanti.

Maiga

Jālieto papildus vēl arī Sonna,kods658.Rezultāts būs labāks.

07.12.04


Agnese

Joka pēc sāku lietot ''Slaidums'' vakaros cenšos neēst, bet dzeru ''Slaidums'' vienu deserta karoti aplietu ar tomātu sulu.Garšīgi.Un pēc biksēm jūtu ,ka ir izmaiņas ....

08.12.04


Adrija Krasnā

Vēlos uzzināt kur var iegādāties Jūsu produkciju?Notievēšanai un pret intensīvu matu izkrišanu.Paldies!

20.12.04 


Zane

Labvakar,
Gribeetu uzzinaat, kaadaa veidaa var pieteikties pie konsultantiem, un vai ir kaada samaksa, lai saaktu arii piepelniities jusu firmaa, teiksim vai ir jaiegadajas kaads saakuma komplekts vai kaa tamliidzigi???

24.12.04


Inga

Zane, varaan atrakstīt, visu paskaidrošu
inga2000@inbox.lv

26.12.04


Inga

Adrijai -
Produkciju var iegādāties pie konsultantiem vai arī aizejot uz biroju, kura adrese atrodama šai mājas lapā. Ja produkciju lieto regulāri, izdevīgi pašai kļūt par konsultanti.
Notievēšanai derēs Slaidums, matu problēmām - Zaļā eļļa.

26.12.04


nadīne

teikšu godīgi, manā uztverē Slaidumam ir briesmīga garša. Mēģināju ar kefīru un jau pēc puskrūzes zināju, ka nekad vairs šo produktu nelietošu. Uzdāvināju māsai, kas cīnās ar lieko svaru. Viņai garša patika, bet viņa lietoja tik enerģiski, ka pēc 1 nedēļas intensīva kursa iedzīvojās gremošanas problēmas- graizes, vemšana. Rezultātā, svars bija zaudēts, bet par kādu cenu! Es nevienam neko nepārmetu un nesaku, ka šis ir slikts produkts, bet ja man pēc ieteikumiem prasītu, godīgi pateiktu, man un manai ģimenei šis produkts nederēja. Tāpēc eju ar līkumu.

02.01.05


Nadīnei!

Lasot ,domāju,ka es arī ar kefīru neiedzertu. Pati Slaidumu apleju ar tomātu sulu,noturu vismaz vienu stundu,tā sanāk pat tīri garšīgi.Pagaršoju Slaidums-2 ar sulu ,man nevisai ...

03.01.05


Maiga

Gribu piedalīties diskusijā par SLAIDUMU un SLAIDUMU-2.Nevaru teikt ka ļoti vēroju svaru ,bet pirs Ziemassvētkiem sāku lietot ar pārtraukumiem...tieši tāpat kā AGNESE varu teikt,ka bikses paliek vaļīgākas.Es gan papildus vēl lietoju SONNU.No ZIEMASSVĒTKIEM grēkots pietiekoši.......Jāsāk vis nojauna.Ar to ēšanu un garšu -es jaucu paniņās noturu vismaz min.30,tad piegriežu zaļos lociņus,dillītes rezultātā-aukstā zupa.Reizēm miksēju abus SLAIDUMUS.Ar gremošanu problēmu nav,protams ja vis tas briest vēderā........ starp citu ziemas m;enešos labi padzert HO-FI,sakārtosies gremošana,imunitāte un vēl daudz kas cits.man šis dzēriens vairs problēmas nerada,padzeros no kakliņa kā jebkuru citu dzērienu.

04.01.05


Inga

Nadīnei -
taisnība, ka ne katram iet pie sirds. Vispār jau ieteikums ražotājiem - ražot arī mazākā tilpumā, tā sakot - testporcijas.
Bet lielākoties var atrast, ar ko garšo labāk - vienam tas ir kefīrs, otram - tomātu sula, trešam jogurts.
Un par māsu - ļoti žēl, ka viņai tā gadījās, bet ir jāievēro mērenība lietošānā un vēl - Slaidums nav ieteicams cilvēkiem, kam ir kuņģa problēmas.

04.01.05


Dace

Lietoju jau otro "Slaidums".Deserta karotes devu iejaucu 0.5 "Tīrkultūras". Man ļoti garšo!Ideāls variants aizņemtam cilvēkam, kam ir ĻOTI maz brīva laika ēšanai.

19.01.05


Dace T.

Vai shis produkts "Slaidums" dod efektu arii ja ir dazji liekie kg?

23.02.05


Dacei!

Jā, Droši var lietot!

25.02.05


Evija

Ar ko atšķiras viens slaidums no otra, kāpēc pirmais ir dārgāks nekā otrs?

30.04.05


Evijai!

Slaidums -2 ir ar klijām un vairāk ir domāts tieši organisma attīrīšanai,tai skaitā lieliski tiek ''iztīrīts'' zarnu trakts.
bet lietojot arī pie reizes var labi notievēt.
Slaidums -domāts tieši notievēšanai ,tā sastāvā ir arī ananāss un ananāsu mizas ,kas labi izvada liekās kalorijas.Līdz ar to ,jo sastāvā ir ananāsi tas ir arī dārgāks...

02.05.05


Laila

Lietoju "Slaidums" apmērām mēnesi. Cenšos to ēst lēnām pa karotītei vakariņās vai pusdienās. Jaucu ar parasto kefīru, pieberot nedaudz sāli un paturot pirms ēšanas 15-30 min. Vasarā būs ideāla aukstā zupa piegriežot zaļumus.
Gribu pateikt, ka izmēģinot dažādu firmu kefīrus, apstājos uz "Baltais", jo piemēram no Valmieras-pūšas vēders. Katram var būt individuālais variants. Sākumā (pirmajā nedēļā) no rītiem iedzēru Smikšērkšķu eļļu. Tagad lietoju UNOX.
Atzīšos ka grēkoju: apmēram 2X nedēļā ēdu visu, ko redzu un "aizmirstu" par Slaidumu.
Bet rezultāti ir tādi: svārki jāiešuj ar steigu un uz svariem 3kg mazāk!!!!!!
Nezinu kapēc, bet pēc Slaiduma ēst negribās, pat no rīta pispiežu sevi ieēst brokastis! Es esmu sajūsmā!

11.05.05


Jeļena

Man patīk slaidums , bet slaidums -2 ne visai, es dzeru ar tomātu sulu, un tiešām jūt kā svars mani pamet, paldies kas viņu izgudroja !

 

12.05.05


Kristīne L.

es vēletos nopirkt slaidumu... kur tas ir iespeejams un kas man butu jadara lai kljuutu par konsultanti... vai par konsultanti var kljuut dazhaada vecuma cilveeeki vai ir ierobezhojumi... ???

23.05.05


ieva

njā, garša tiešām pretīga. tā kā man sīpoli negaršo, tad šī viena deserta karote kopā ar paniņām man bija īsts pārbaudījums. visu tā arī nepieveicu. rīt mēģināšu citādā veidā - ar tomātu sulu iedabūt iekšā. 6 lati kā nekā un rezultātu gribās, ai kā gribās... :)

24.05.05


Laila

Ja kāds no Ventspils un rajona interesējās par OCEOLAs produktiem, varat rakstīt: laila_m@inbox.lv vai zvanīt 6545427.
Ēdot Slaidumu par 1,5 mēnesi pazaudēju 4 kg! Pati ar sevi lepojos un paldies OCEOLAi!!!

26.05.05


ieva

Jā, ar tomātu sulu pavisam cita lieta, tīri garšīgi.
Vai kāds var pateikt, pēc cik ilga laika var gaidīt pirmos redzamos rezultātus? Un vai ar šo produktu var dabūt nost arī tos pēdējos kg, ko tik grūti tāpat tikai ar mērenu ēšanu dabūt nost?

27.05.05


ieva

un vēl viens jautājums konsultantiem - cik bieži drīkst lietot Slaidumu? Vai tad, ja es viņu lietošu 2x dienā, nekas slikts nenotiks? Pērkot šo produktu, konsultante man nemācēja pateikt, cik bieži tas ir jālieto.

27.05.05


ievai!

Droši varat lietot brokastu un vakariņu vietā Slaidumu.Bet pusdienas gan paēdiet.
Protams,ja izvēlēsieties veselīgu uzturu ,tad arī rezultāti ir ļoti ātri redzami...katram organisms ir savādāks,bet jau apmēram pēc nedēlās lietošanas bikšu gumija uz vēdera kļūst par vaļīgāka...:)Patiesībā par Slaidumu regulāri saņem ļoti pozitīvas atsauksmes.
Galvenais lietot regulāri,tad rezultāti ir ātri manāmi.

28.05.05


Dzintra

Vai pārtraucot lietot Slaidums nebūs tā ka svars automātiski uzlec atpakaļ un vēl nāk klāt??

31.05.05


Dzintrai!

nu tā ,ka uzreiz uzlec atpakaļ svars nebūs un par to vai dubultā noteikti nē,jo tās nav nekādas zāles,tikai kaltēti augi,kas vienkārši normalizē labu zarnu trakta tīrīšanos un visu no tā izrietošo...:)

02.06.05


Māra

Lietoju Slaidumu ar paniņām. Jāsaka, ka man pat ļoti garšo. Tā kā cenšos ievērot pareizu ēšanas režīmu un pieturēties pie pārtikas piramīdas, konkrētāk-esmu svara vērotāja-grūti teikt, ka tieši Slaidums "atbrīvo" mani no liekiem kg, bet par šo produktu varu teikt tikai to labāko. Domāju, ka uz šīs bāzes ļoti labi var pagatavot auksto zupu, kaut ko līdzīgu esmu gatavojusi.
Paldies izgudotājiem un ražotājiem.

14.07.05


Maara

Atbilde Kristiinei. Ja veelaties kljuut par konsultanti un dziivojat Saldus vai Dobeles rajonaa vai Kandavas apkaimee, atrakstiet ! Mans e-pasts marazarina@inbox.lv
Tas ir noderiigi, vienkaarsji un var ari nopelniit.

27.07.05


Iveta

Sakiet lūdu vai Slidums - 2 drīkst lietot grūtniecības laikā, tieiš zarnu trakta darbības regulēšanai?

15.08.05


Ivetai!

Lietot var ,bet neaizvietojot Slaidumu-2 ,kā ēdienreizi,bet klāt pie ēšanas reizes.
Vēl zarnu traktu var labi tīrīt lietojot Smiltsērkša ekstraktu vai Ho-Fi dzerienu...

29.08.05


Inga

Vai "Slaidumu" var lietot bērniņa barošanas laikā, vai tas neradīs viņam vēdera problēmas vai alerģiju?

29.08.05


Gunda Krēsliņa

Vai šo produktu Madonas raj. var iegādātieS?

30.08.05


Madara

Salidums ir ideaals paliigs saspringtaa un steidziigaa darba rezhiimaa. Ja kaadam Kolkaa, Ventspilii un taa apkaimee interesee produkcija - rakstiet: madara-sp@inbox.lv Paldies Oceolai par veseliigo produkciju.

01.09.05


Ingai!

nu grūti pateikt,jo atkarīgs cik vecs bērniņš un cik lielu vērību pievērsiet tasm ko ēdiet barojot bērniņu ar krūti,vai ir izteikti novērots,ka no kāda produkta novērojams nemiers bērniņam...
Nevajadzētu lietot līdz gada vecumam.

05.09.05


dace

izplatitaja bauska 29747666 dace

06.10.05


aiguna

Vai Reezeknee ir kaads Oceolas konsultants?

08.10.05


 

Rēzeknē,variet zvanīt Dzidra-6526899.

17.10.05


Kristīne

Vai ir kāds pie kā šo produkciju var iegādāties Bolderājā? Ļoti interesē, lūdzu!

18.10.05


Edīte

Ja ir interese, Bolderajaa var zvaniit 9436843. Ediite. Vai rakstiit- xp3@inbox.lv

19.10.05


Ina

Kā atrast Oceolas konsultanti Liepājā?!

04.11.05


Inai!

Liepājā variet zvanīt Inesei ,t.6547739.

10.11.05


Aga

Vai izplatiitaaji ir arii Riigaa? Ar kuriem vareetu tikties kaut kur centraa?

24.11.05


Edīte

Aga!
Ja ir interese, tad vari rakstīt man uz @, varam sarunāt tikšanos arī Centrā. xp3@inbox.lv
Ar prieku palīdzētu visos jautājumos, kas saistīti ar Oceolu. ;)

25.11.05


Ilze Stradiņa

Cenšos lietot Sl-2,bet neregulāri sanāk. Garšo-nu tā,ne visai,tāpēc izdzeru ar kefīru sajauktu kamēr nav sabriedis un ir mazākā tilpumā. Ja interesē šo un citus produktus iegādāties Alūksnē,tad zvaniet 6140971

03.12.05


Linda Šņore

ja kādam Rīgā interesē Oceolas kosmētika, droši zvaniet!!! 8895181

06.12.05


kristine

Slaidums 1 labak tiesham ar tomatu sulu, tikai varbut ir kadam kaadi padou ar ko vel var jaukt - citaadaak tiesham apnijks....
Slaidums 2 garshigs ar 0.5% paninjam - sanak kaa jogurts - ja nu kaadam patiik salds, domaaju, ka var piejaukt kaadu saldinataja tableti

03.02.06


Anete Šēnberga

Labdien!Gribētu uzzināt, kur Liepājā var iegādāties "Herbe" ražoto produkciju?Konkrētāk uztura bagātinātāju "Slaidums".

21.02.06


elina klintsone

man oti patk gan slaidums1 gan 2. Dzeru gan ar kefīru, gan tomātu sulu. Esmu konsultante Rīgā 5906531. Labprāt pastastīšu jums par produkciju vai apmacīšu jūs pašu par konsultantu.

06.04.06


Inga

Cik ilgu laiku pietiek ar vienu SLAIDUMS iepakojumu, ja lieto vienreiz dienā?

05.07.06


 

VISI,KAS PASŪTA OCEOLAS PRODUKCIJU VAI VĒLAS PASŪTĪT VAI ARĪ IR KONSULTANTI, PIEVIENOJATIES draugiem.lv DOMUBIEDRU GRUPAI -

Oceola - Es Saule

http://www.draugiem.lv/groups/group.php?gid=82401&grouplanguage=lv

p.s. pie manis var arī pasūtīt,ja ko vēlaties.Rīgā. lorria@inbox.lv , 29888159 ;)

06.12.06


Sanita

Vai Ogrē ir kāds Oceolas konsultants?

24.01.07


Liene H

Sanita
Esmu Ikšķilē, bet bieži braucu arī uz Ogri. Vari man zvanīt 29276705, vai rakstīt lihen@one.lv

09.02.07


Monta

Vai Olainē ir kāds Oceolas konsultants?

 

05.03.07


Dace Kampiņa

Izplatitaja - konsultante Bauskā 29747666 Dace

19.03.07


Gita

Klāt pavasaris! Īstais laiks, kad sākt lietot Slaidumu. Bet vislabākie rezultāti esot, lietojot kopā ar Sonnu. Esmu konsultante no Liepājas puses. Ja ir kādi jautājumi, droši zvaniet 28664909, vai sūtiet ziņu uz gita-schwinger@inbox.lv

18.05.07


Lelde

Kur Madonā var iegādāties jūsu produkciju ?

15.11.07


Signe

lietoju Slaidumu tikai pāris dienas,bet jāsaka,ka nevaru to iedzert.šī garša man šķebina un ar mokām varu iedzert pāris malkus.dzeru ar paniņām,jo tomātu sula negaršo. vai nevar vienkārši apēst vienu ēdamkaroti Slaidumu sausu un virsū uzdzert glāzi ar paniņām?

20.11.07


Ilze

Vai Valmieras pusē nebūtu kāds konsultants?

21.11.07


Daiga

Vai Jūsu produktiem ir konsultanti Jēkabpilī????

21.11.07


Lelde

Kur Madonā var iegādāties jūsu produkciju ?

22.11.07


Aleksandrs

Izplatītājs Liepāja., Kurzemes regions. Sutu ari uz arzemem, maksajuma veids PAYPAL vai uz Bankas kontu (priekšapmakasa).

INFO FOR INTERNATIONAL BUYERS.
YOU EASILY CAN PURCHASE OUR NATURAL PRODUCTS BY SENDING ME EMAIL FOR MORE INFORMATION.
ACCEPTED PAYMENTS: PAYPAL OR BANK TRANSFER.
WILL PROVIDE YOU MY ESSAULE RESELLER Nr. ON YOUR REQUEST.

(00371) 28223949
info@scarlett.lv

11.12.07


Liene H

Ilze, Daiga, Lelde!
Ir izdevīgi pašām iestāties un iegādāties preci ar konsultanta atlaidi. Tad varēsi braukt uz biroju vai pasūtīt preci ar kurjeru uz mājām. Izdevīgi pat tad, ja produktus ņem tikai personīgai lietošanai, jo nav nekādu normu. Vairāk informācijas varat saņemt sūtot vēstules uz e-pastu liene@one.lv vai pa tel.29276705

23.12.07


Es

Biiju domajusi, ka bus kkas loti negarshigs, bet izradijas, ka ar tomatu sulu ir pat loti garshigi! :) Esmu sajusmaa! :)

31.01.08


zanzi

Es to parasti ēdu sajauktu ar jogurtu :) Bet jogurtu izvēlos tādu, kurš ir bez piedevām un vislabāk arī bez cukura.
Un rezultāti ir ļoti labi :)

Varu palīdzēt iegādāties šo produkciju cilvēkiem no jebkuras vietas Latvijā vai ārpus tās! Rakstiet man uz e-pastu labaakai.dziivei@inbox.lv

05.02.08


Sabīne

Kas varētu man piegādāt Slaidumu Pārdaugavā, lūdzu atsaucieties! e-lasts: sabiine@navigator.lv

07.02.08


zanzi

Sabīne - aizsūtīju tev e-pastu :)

07.02.08


anna

labdien, vēlējos uzzināt vai var saņemt produktus pa pastu? it kā jau nedzīvoju tālu - Saulkrastos, taču laika nekādi nesanāk un pa pastu tik tiešām būtu patīkami saņemt produktu - Slaidums. vai tas ir iespējams?

24.02.08


zanzi

Jā, ir iespējams saņemt arī pa pastu. Uzraksti man uz labaakai.dziivei@inbox.lv

25.02.08


Jelena F

Izlasiju atsauksmes par produktiem, un tiesam gribetu daudz ko izmeginat. Vai kads var palidzet klut par konsultanti, jeb dot konsultaciju par produktiem. Butu loti pateiciga:) mans epasts ir issida@inbox.lv

26.02.08


zanzi

Jelena F - protams, varu dot padomus :) Vakarā nosūtīšu Tev e-pastu ar plašāku informāciju :)

27.02.08


Jelena F

ZANZI! Paldies!!! Gaidisu:)

27.02.08


Regīna, Daugavpils

Konsultante m.29604428, reginastraume@inbox.lv
"Slaidums" garšo lieliski ar paniņām, jogurtu vai ķefīru. Labs arī ar tomātu sulu. Ja ir nopietni nolūki notievēt un reizē papildināt savu organismu ar kaut ko vērtīgu - nav nekā labāka par šo!

03.03.08


es

zanzi,es jau jums aizsuutiiju e-pastu,ceru,ka atbildeesiet,kaa tiesho iegaadaaties pa pastu?
gaidiishu atbildi uz e-pastu!:)

04.03.08


linda

vai ir kads konsultants dobele,no ka es varetu iegadaties produktus,sev interesejosos.

18.03.08


zanzi

Lai saņemtu Es Saule produktus jebkurā vietā Latvijā, var rīkoties 2 veidos:
1) noslēdz līgumu un kļūsti par Es Saule konsultanti - visas papīru lietas ir iespējams nokārtot pa pastu, tā ka pašai uz biroju nav jābrauc. Pēc tam vari preces pasūtīt ar kurjeru uz mājām.
2) ja nevēlies kļūt par konsultanti, tad varam sarunāt, ka es tev produktus nosūtīšu pa pastu.

Jebkurā gadījumā, uzraksti man uz e-pastu labaakai.dziivei@inbox.lv un es pastāstīšu visu sīkāk :)

21.03.08