"Sonna" - gremošanai.

Gita

Sonnu labi lietot kopā ar Slaidums 2,tad var labāk notievēt...Pēc savas pieredzes saku...

21.02.05


Līga

Sonna ļoti labi palīdz pārēšanās gadījumos - iedzeriet 2 kapsulas un jau pēc neilga brīža aizmirsīsiet, ka spieda kuņģi. :)

24.02.05


Indra

Sonnu vislabāk ir lietot otrā dienā pēc grūta vakara, ja godīgi ļoti palīdz uz paģirām:)

01.03.05


Inuta Elksnite

Man ir jautājums- vai šo produktu var lietot arī bērni? Vai varbūt ir kāds cits produkts gremošanas sistēmas sakārtošanai bērniem (9 un 4 gadi)?

27.04.06


Sonja

Vai ir kāds līdzeklis vielmaiņai, lai varētu pieņemties svarā?

21.06.06


Ieva Lucāne

Interesejos vai sos produktus var lietot berns - 3 g. jauns? Problema-hronisks aizcietejums, palidz dieta, bet interesejos par papildus lidzekliem. Paldies.

29.10.07


Regīna, Daugavpils

"Sonnas" sastāvā ir pieneņu saknes. Pie tam tik ērti - saliktas kapsuliņās, sadozētas. Labs prettārpu un caureju veicinošs līdzeklis - tātad attīta organismu no parazītiem un ēdienu pārstrādes atkritumiem! Kas var būt labāks par šo līdzekli! Padomājiet māmiņas, no kāda vecuma jūs sākāt dot pilnvērtīgu ēdienu savam bērniņam? No tā brīža tad arī ieteicams patīrīt sava bērniņa iekšas, reizi pa reizei! Pie tam bērni samīļo kaķīšus, sunīšus, žurciņas u.c. parazītpārnēsātājus!Mīl paspēlēties ar smiltiņām, kurās zvēriņi un putniņi ir atstājuši savas piemiņas veltes!
Labs līdzeklis gan bērniem, gan pieaugušiem cilvēkiem.
Iesaku.

03.03.08


Regīna, Daugavpils

konsultante m29604428
vēdera pūšanas gadījumā, sākot ar maziem bērniem un beidzot ar veca gadagājuma cilvēkiem, tāpat ļoti labs līdzeklis ir "Rudex".
Iesaku lietot vismaz divas reizes gadā.

03.03.08