Kompleksais BB Krēms 4 in 1 normālai ādai

Kompleksais BB Krēms 4 in 1 normālai ādai

Ar nelielu tonējošu efektu.

Krēms ir visaugstākās kvalitātes emulsija, kas izveidota uz kukurūzas eļļas un olīveļļas bāzes. Tajā esošās neaizstājamās taukskābes lecitīns un linolskābe krēmam piešķir mīkstinošas. Mitrinošas un mitrumu saglabājošas īpašības. Krēms nogādā dziļajos epidermas slāņos aizsargājošas, bioloģiski aktīvas un barojošas vielas.

Krēma aizsargājošajā sastāvdaļa ir speciālās proporcijās izraudzīti augu izcelsmes komponenti PINOSILVĪNS un LIGNĪNS. Šo vielu aizsargājošās īpašības pret sauli nesen atklājuši un pētījuši zinātnieki no McMaster University (Kanāda), South China University (ĶTR) un no Latvijas Valsts koksnes ķīmijas institūta. Pinosilvīns kopā ar lignīnu absorbē ādai kaitīgo ultravioleto spektru, bloķējot to un tādējādi novēršot negatīvās sekas, ko izraisa ilgstoša uzturēšanās saulē.
Krēma vissvarīgākais bioloģiskais komponents ir HEMMOS — dabiskas izcelsmes minerālu un aminoskābju komplekss, kas satur 18 aminoskābes un 20 mikroelementus. Tas stiprina asinsvadu sieniņas, uzlabo asins mikrocirkulāciju, veicina ādas šūnu atjaunošanos, baro tās un piesātina ar enerģiju, stimulējot cīņai ar priekšlaicīgu novecošanos.

Efektīvais, līdzsvarotais apiņu, mežrozīšu, smiltsērkšķu un gurķu fitoekstraktu komplekss atjauno ūdens un tauku līdzsvaru, tam piemīt mitrinoša, mīkstinoša un pretiekaisuma iedarbība, un tas veicina mikroplaisu sadzīšanu. Fitoekstraktos esošie bioflavoīdi aizsargā šūnas no sabrukšanas brīvo radikāļu iespaidā, kas ir arī ādas priekšlaicīgas novecošanās iemesls. Vēl viena nozīmīga bioflavoīdu īpašība ir tāda, ka tie veicina kolagēna un elastīna šķiedru atjaunošanos, saglabājot ādai tvirtumu, elastību un samazinot grumbas. Āda iegūst spilgtu, veselu un pievilcīgu izskatu. Krēms aizsargā ādu no ikdienas kosmētikas, stresu un pilsētas atmosfēras nelabvēlīgās ietekmes. Krēma krāsu un vieglo tonējošo efektu rada tā sastāvā esošās dabiskās sastāvdaļas.

Krēma sastāvā neietilpst negatīvu ietekmi raisošie parabēni, minerāleļļas, silikoni un krāsvielas.

Kods: 802, tilpums: 30 ml, cena: € 8,07