Kompleksais BB Krēms 4 in 1 sausai ādai

Kompleksais BB Krēms 4 in 1 sausai ādai

Ar nelielu tonējošu efektu.

Krēms ir visaugstākās kvalitātes emulsija, kas izveidota uz olīveļļas bāzes, kura ir bagāta ar neaizstājamām taukskābēm. Viegli iekļūstot epidermas dziļākajos slāņos, krēms tur nogādā visu tā sastāvā esošo aizsargājošo un bioloģiski aktīvo vielu kompleksu.

Krēma aizsargājošajā sastāvdaļa ir speciālās proporcijās izraudzīti augu izcelsmes komponenti PINOSILVĪNS un LIGNĪNS. Šo vielu aizsargājošās īpašības pret sauli nesen atklājuši un pētījuši zinātnieki no Mc.Master University (Kanāda), South China University (ĶTR) un no Latvijas Valsts koksnes ķīmijas institūta. Pinosilvīns kopā ar lignīnu absorbē ādai kaitīgo ultravioleto spektru, bloķējot to un tādējādi novēršot negatīvās sekas, ko izraisa ilgstoša uzturēšanās saulē.

Krēma vissvarīgākais bioloģiskais komponents ir HEMMOS — dabiskas izcelsmes minerālu un aminoskābju komplekss, kas satur 18 aminoskābes un 20 mikroelementus. Tas veicina asinsvadu sieniņu stiprināšanos, uzlabo asinsriti, baro un atjauno ādas šūnas, piesātina tās ar enerģiju, stimulējot cīņai ar novecošanās procesiem. Līdzsvarotajam fitoekstraktu kompleksam, kas satur alveju, apiņus, ceļmallapas, mežrozītes un sunīšus, apvienojumā ar lavandas eļļu ir mīkstinoša, mitrinoša, tonizējoša un pretiekaisuma iedarbība. Tas stiprina epidermas struktūru, atjaunojot ādas tvirtumu un elastību. Manāmi samazinās grumbas, atjaunojas sejas ovāls, sejai tiek piešķirts veselīgi svaigs un starojošs izskats. Krēms aizsargā ādu no ikdienas grima ietekmes, stresa un pilsētas atmosfēras. Krēma krāsu un vieglo tonējošo efektu rada tā sastāvā esošās dabiskās sastāvdaļas. Krēma sastāvā neietilpst negatīvu ietekmi raisošie parabēni, minerāleļļas, silikoni un krāsvielas.

Kods: 803, tilpums: 30 ml, cena: € 8,07