«Amors» aromātisko ēterisko eļļu maisījums

«Amors» aromātisko ēterisko eļļu maisījums

Amors ir sabalansēts augu un ēterisko eļļu maisījums. Tajā ietilpst dižegļu, eikaliptu, Austrālijas tējas koka eļļas un skuju hlorofila karotīnpasta. Eļļu un skuju hlorofila karotīnpastas kompleksam piemīt antibakteriāla, antiseptiska, tonizējoša un dezodorējoša iedarbība.
Amors lieliski attīra un mīkstina ādu, aizvada netīrumus un vielmaiņas produktus, uzlabo tonusu, stimulē asinsriti un aizsargspējas pret dažādām, t.sk. vīrusu izraisītām, slimībām. Lietojot Amoru, āda kļūst elastīga, tīra, maiga un viegli aromātiska, mazinās noguruma sajūta. Vannas peldes laikā tiek ieelpoti arī ēterisko eļļu tvaiki, paaugstinot organisma spējas cīnīties pret saaukstēšanās simptomiem un neļaujot tiem aktivizēties.
Ēterisko eļļu maisījumu var lietot arī inhalācijām un telpu aromatizēšanai.
Lietošana: Amoru lieto mazgājoties vai vannas peldes laikā (ziepes nav jālieto!). Pirms mazgāšanās ar 5 – 6 pilieniem eļļas maisījuma ieziež ķermeni vai 1 – 2 pilieniem — seju. Vannā ar karstu ūdeni iepilina 10 – 15 pilienus eļļas maisījuma. Amoru, nedaudz ieziežot ķermeni un piepilinot ūdenim. Ieteicams lietot arī pirtī.

Kods: 356, tilpums: 10 ml, cena: € 2,92