Mitrinošs, barojošs dienas krēms ar ikru ekstraktu

Mitrinošs, barojošs  dienas krēms ar ikru ekstraktu

Dzīve sākas no mazumiņa — sīka ikru graudiņa, kurā slēpjas milzīgs dabisks spēks. To izmantojot, cilvēka organismam var palīdzēt uz ilgiem gadiem pagarināt jaunību, skaistumu un veselību. Sevišķi tas ir svarīgi jūsu ārienei. Nav noslēpums, ka tieši cilvēka āriene bieži vien kļūst par veiksmes garantiju dzīvē.
Jaunais dienas krēms Caviar pagatavots, izmantojot ārstniecības augus un bioloģiski aktīvos ikru audus. Tajā ideāli apvienotas ideālas sejas ādas kopšanas un tās aizsargāšanas funkcijas pret nelabvēlīgiem ārējās vides faktoriem. Ikru graudiņā ne vien koncentrēts milzīgs dabas spēks un enerģija, tajā ir viss, kas nepieciešams dzīvo šūnu barošanai, augšanai un aizsardzībai. Parastais ikru graudiņš satur olbaltumvielas, taukskābes, vitamīnus, aminoskābes, olbaltumvielas, peptīdus, fosfolipīdus un daudz ko citu. Tas viss aktīvi vada un attīsta šūnas dzīvo struktūru. Bet tas nozīmē, ka krēms rada drošu barjeru ādas vecuma izmaiņām un novērš priekšlaicīgu grumbiņu veidošanos. Tiek aktivizēts dabiskais ādas reģenerācijas un atjaunināšanās process. Iekļūstot ādas virsējos slāņos, ikru ekstrakts krasi stimulē kolagēna veidošanos ādas šūnās, bet tieši šī olbaltumviela ir tā, kas atbildīga par ādas elastīgumu. Vēl viena unikāla ikru īpašība — to šūnas pēc savas struktūras līdzinās cilvēka ādas šūnām, un tas pastiprina krēma iedarbību, izslēdz alerģiskas reakcijas vai drīzu pierašanu. Krēmā izmantoto ārstniecisko augu kombinācija attīra ādu, novērš tās kairināmību un veido aizsargmantiju, kas aizsargā ādu pret nelabvēlīgiem ārējās vides faktoriem.

Lietošana: Rītos nelielu krēma daudzumu uzlikt uz ādas un ar maigām, pliķējošām pirkstu galu kustībām masēt, līdz krēms pilnīgi iesūcas. Krēmu var izmantot arī kā pamatu dekoratīvajai kosmētikai. Lai krēms ilgstoši saglabātu aktivitāti, to ieteicams uzglabāt ledusskapī.

Kods: 784, tilpums: 30 ml, cena: € 8,13 11,62 (atlaide 30%)