Fito balzams matiem ar dabīgiem augu ekstraktiem

Fito balzams matiem ar dabīgiem augu ekstraktiem

Balzāms — šķidrums gaiši brūnā krāsā, satur ziedošu augu ēterisko eļļu aromātu. Tam piemīt izteikta bioregulējoša spēja, balzāms pastiprina mikrocirkulācijas procesu, tādējādi nodrošinot intensīvu barības vielu piegādi matu saknēm, labvēlīgu ietekmi uz galvas ādu. Salvijas ekstrakts novērš matu trauslumu un izkrišanu. Rozmarīna, piparu, timiāna un laura ēteriskās eļļas iznīcina patogēnās baktērijas, uzlabo asinsriti, piešķir matiem patīkamu aromātu. Sunīši, nātres, apiņi un lavanda novērš matu izkrišanu, ādas sausumu, matu trauslumu, paaugstina to izturību pret ārējiem kairinājumiem. Žeņ-šeņs stimulē šūnu darbību un stiprina vielmaiņas procesus. Propilēnglikols mitrina galvas ādu. B + C + E vitamīnu komplekss palēnina novecošanās procesu.
Lietojot ikdienā matu balzāmu, atjaunojas matu elastība, tiek nostiprinātas matu saknes, novērsta blaugznu veidošanās, līdz ar to tiek novērsta matu pastiprināta izkrišana. Mati, kas tiek pakļauti ķīmiskiem ilgviļņiem, bieži krāsoti, ieveidoti, atjauno savu veselīgo izskatu, mirdzumu, kļūst viegli ķemmējami.

Lietošana: Nelielu daudzumu balzāma uzklāt uz sausiem vai izmazgātiem un nosusinātiem matiem. Masējošām kustībām 2 – 3 min. ierīvēt galvas ādā. Nemazgāt!
Balzāmu lieto pēc katras matu mazgāšanas vai ik dienas 10 dienu laikā, divas nedēļas pārtraukums. Īpaši trauslus, ķīmiski apstrādātus, krāsotus vai bojātus matus ieteicams sukāt ar ķemmi, kas samērcēta balzāmā.

Kods: 775, tilpums: 100 ml, cena: € 8,01