Fito eļļa matiem ar dabīgiem augu ekstraktiem

Fito eļļa matiem ar dabīgiem augu ekstraktiem

Nekrītiet izmisumā, ja jūsu mati negatīvi reaģē uz ikdienas stresu, ko radījusi nelabvēlīgā ārējās vides faktoru ietekme un dažādu agresīvu matu kopšanas līdzekļu ietekme. Mati šķeļas, izkrīt, kļūst taukaini vai ļoti sausi, iegūst nogurušu un nožēlojamu izskatu. Tas liecina par to, ka trūkst pareiza matu kopšana un barošana.
Eļļa matu stiprināšanai palīdzēs novērst šīs problēmas, pateicoties tās sastāvā esošajiem ārstniecības augu ekstraktiem. Sunīšu ekstrakts stiprina matu saknes un veicina matu augšanu; selerija novērš matu izkrišanu; liepziedi uzlabo matu struktūru, dod tiem mirdzumu un zīdainumu; nātru ekstrakts stiprina matu saknes un novērš blaugznu veidošanos; kumelītes stimulē matu augšanu, stiprina tos, dod spīdumu un pakļāvīgumu. Eļļa matiem satur rozmarīna, ingvera, timiāna un laurkoka ēteriskās eļļas, kuras iznīcina patogēnās baktērijas, uzlabo asinsriti, piešķir matiem patīkamu aromātu.
Saskaroties ar galvas ādu, eļļas ekstrakts izšķīdina uz tās izveidojušos virskārtu, kas satur taukvielas, atmirušās ādas daļiņas un putekļus. Rezultātā uzlabojas asinsrite galvas ādā, šūnas saņem vairāk skābekļa, uzlabojas matu augšana.

Lietošana: Eļļu ieziest sausos matos vieglām, masējošām kustībām. Pēc 30 min. galvu izmazgāt ar šampūnu «Hemmos». Eļļu ieteicams lietot pirms katras mazgāšanas reizes. Lai pastiprinātu iedarbību, eļļu atstāj uz ilgstošāku laiku (var uz nakti). Eļļas regulāra lietošana novērš priekšlaicīgu matu izkrišanu. Mati kļūst izturīgi, veselīgi, mirdzoši. Novērš blaugznu veidošanos. Veicina matu augšanu, novērš to trauslumu un astēniskumu. Atvieglo matu izķemmēšanu un ieveidošanu.

Kods: 776, tilpums: 100 ml, cena: € 8,20