«Fito» šampūns — balzams matu apjoma palielināšanai

«Fito» šampūns — balzams matu apjoma palielināšanai

Īpaši maigas iedarbības šampūnbalzams «Fito» ir paredzēts trauslu, novājinātu, krāsotu matu un galvas ādas kopšanai. Šampūna sastāvā esošās virsmas aktīvās vielas iedarbojas īpaši maigi. Tas pieļauj šampūna lietošanu ik dienas.
Šampūnu «Fito» izstrādājuši Latvijas kosmetologi. Tā sastāvā ir ārstniecības augu kombinācija, kas tautas medicīnā izmantota jau simtiem gadu, kā arī jaunākās mūsdienu kosmetoloģijas izstrādnes.
Šampūnbalzama «Fito» efektivitāti paaugstina ārstniecības augi (rutku saknes, piparu pākstis, sīpoli, kastaņi, nātres, ķiploki, apiņi, miežu dīgsti) apvienojumā ar tehnoloģiski radītām aktīvām sastāvdaļām. Tas veicina īpaši labvēlīgu iedarbību uz galvas ādu un matiem. Regulāri lietojot šampūnu «Fito», tiek uzlabota matu sakņu apasiņošana, novērsta matu izkrišana, uzlabojas vielmaiņa galvas ādas šūnās. Šampūns palīdz atjaunot matu struktūru un novērst bojājumus, ko rada ilgstoša uzturēšanās saulē, apkārtējās vides piesārņojums, aukstums un karstums, matu krāsošana un ķīmiskie ilgviļņi.
Lai veicinātu šampūna «Fito» ārstniecisko iedarbību, ieteicams paralēli lietot balzamu-kondicionieri «Fito».

Lietošana: uzklāt šampūnu uz mitriem matiem un 2 – 3 min. viegli masēt galvas ādu un matus. Izskalot siltā ūdenī.

Kods: 782, tilpums: 200 ml, cena: € 6,88