Barojošs krēms «Hemmos» jutīgai ādai ar dabīgiem augu ekstraktiem

Barojošs krēms «Hemmos» jutīgai ādai ar dabīgiem augu ekstraktiem

Viegla krēmveida emulsija ar augstu mitrināšanas pakāpi. Satur dabīgās ēteriskās eļļas, ārstniecības augu ekstraktus un minerālu-aminoskābju kompleksu «Hemmos», kura sastāvā ir 18 aminoskābes un 20 mikroelementi. Ārstniecības augu ekstrakti tiek gatavoti no Latvijā iegātiem augiem pēc īpašas tehnoloģijas.
Krēmveida emulsija viegli iesūcas ādā. Katra ādas šūna tiek nodrošināta ar bioloģiski aktīvu vielu kompleksu, kas regulē vielmaiņu ādas šūnās, nomierina, novērš iekaisumus un alerģiskas reakcijas.
Regulāra krēma lietošana novērš apsārtumus un izsitumus uz ādas, paaugstina adaptācijas spējas, aizsargā no kaitīgās ārējās vides iedarbības.
Ieteicams lietot dažādu ādas bojājumu vietās (nobrāzumi, termiskie un saules apdegumi, dažādas izcelsmes nieze un kairinājums). Āda tiek saglabāta veselīga un gluda.
Krēms tiek iepildīts dispenserā, kas ražots vācu koncernā«Mega Plast» — tas ir mūsdienīgākais iepakojuma veids kosmetoloģijā un farmācijā, kas pamatojas uz vakuuma darbību. Šī īpašība pilnībā novērš krēma oksidācijas draudus un nelabvīlīgo baktēriju vairošanās iespējas. Līdz ar to ir iespējams atteikties vai maksimāli samazināt mākslīgo konservantu klātbūtni, saglabājot krēma unikālās īpašības.

Lietošana: krēmu uzziest plānā kārtā divreiz dienā uz tīras ādas. Var izmantot kā pamatu skaistumkopšanai.

Kods: 764, tilpums: 30 ml, cena: € 4,33