Krēms-balzams «Hemmos» pēc skūšanās jūtīgai ādai

Krēms-balzams «Hemmos» pēc skūšanās jūtīgai ādai

Vīriešu ādai kopšana vajadzīga ne mazāk kā sieviešu ādai, turklāt tā tiek pakļauta ikdienas stresam, intensīvi mehāniski uz to iedarbojoties skūšanas procesā. Ar skuvekli ādas ārējais raga slānis, kas pilda aizsargfunkciju, tiek noņemts piespiedu kārtā, nevis dabiskā atlobīšanās procesā. Šī iemesla dēļ āda kļūst ļoti jutīga pret ārējās vides iedarbību. Ādas skābes-lipīdu aizsargbarjeras izjaukšana skujoties turklāt paver ceļu dažādām infekcijām. Jaunais krēms-balzams, kas lietojams pēc skūšanās, izstrādāts, ņemot vērā vīrieša ādas individuālās īpatnības. Tas pilnībā neitralizē ar skūšanos saistītos nelabvēlīgos faktorus un lieliski nodrošina ādas aizsardzību pret ārējās vides nelabvēlīgo ietekmi.
Krēms-balzams pēc skūšanās ir delikāts barojošs antiseptisks līdzeklis jutīgas ādas kopšanai. Emulsijas formula nodrošina balzama ātru uzsūkšanos ādā, radot patīkamu svaiguma un tīrības sajūtu. Krēms bagāts ar mitrinošām un mīkstinošām vielām, kas piešķir ādai elastību un pievilcīgu izskatu. Minerālu un aminoskābju komplekss «Hemmos» baro un reģenerē ādu. Kumelīšu ekstrakts palīdz pret skūšanās izraisīto ādas iekaisumu un kairinājumu. Ceļmallapu un pelašķu ekstrakti iedarbojas kā baktericīdi un tonizējoši līdzekļi, aizsargājot ādu no ārējās vides kaitīgās iedarbības.
Krēms-balzams noformēts modernā iesaiņojumā, kas izslēdz tā saskarsmi ar gaisu, tā novēršot produkta oksidēšanos un neļaujot tajā iekļūt kaitīgām baktērijām. Tas ļauj saglabāt balzama sākotnējās īpašības visā derīguma termiņa periodā.

Lietošana: Plānu balzama slāni ieziest uz tikko skūtas ādas.

Kods: 778, tilpums: 30 ml, cena: € 5,19