Krēms ar placentu dienas

Krēms ar placentu dienas

Krēms visu dienu aizsargā ādu pret nelabvēlīgu apkārtējās vides ietekmi. Tas satur tādas bioloģiski aktīvas placentas komponentes kā lielmolekulārie olbaltumi, hialuronskābe un citas enerģētiski aktīvas vielas, kā arī ārstniecisko augu ekstraktus. Pateicoties savam sastāvam, krēms diezgan efektīvi ļauj novērst ādas problēmas. Krēms baro ādu, aktivizē ādas mikrocirkulāciju, bet šis process savukārt veicina barojošo vielu pilnīgāku izmantošanu. Tiek atjaunota ādas aizsargmantija. Placentārajam kollagēnam ir viegla liftinga loma. Hialuronskābes piedevas veicina starpšūnu telpas hidratāciju, kas pastiprina ādas spēju saglabāt mitrumu. Kumelīšu un klinģerīšu ekstrakti mazina iekaisumu un rada nomierinošu efektu. Viegla krēma emulsija labi uzsūcas, neatstājot taukainus traipus, un tā var būt labs dekoratīvās kosmētikas pamats.

Lietošana: krēmu plānā kārtā uzziest uz notīrītas ādas, ar pirkstu galiem iemasēt ādā, līdz krēms pilnībā uzsūcas. Pēc 10 – 15 minūtēm var uzklāt kosmētiku. Aukstajā gadalaikā krēmu uzklāt 30 minūtes pirms došanās laukā no mājas.
Dienas krēms aizsargās jūsu ādu no nelabvēlīgas ārējās vides ietekmes. Placentas bioloģiski aktīvās komponentes nodrošinās ādas šūnu kvalitatīvu barošanu, saglabās mitrumu un radīs vieglu liftinga efektu.

Kods: 752, tilpums: 30 ml, cena: € 14,02