Krēms ar placentu nakts

Krēms ar placentu nakts

Krēms satur 5% lifializētas placentas, kuras sastāvā ietilpst lielmolekulāras olbaltumvielas, hialuronskābe, elastīns un kollagēns, ārstniecisko augu ekstrakti un ēteriskās eļļas, ko aromātterapijā lieto kā nomierinošus un miegu veicinošus līdzekļus. Placenta ir dabiska bioloģiski aktīvu vielu krātuve, kuras ietekmē āda diezgan ātri atgūst spēju saglabāt mitrumu. Tā veicina kapilāro asinsriti, aktivizē ādas elpošanu, ārstē ārēju kairinātāju ierosinātus iekaisuma procesus, veicina vecā keratīna izvadīšanu un nodrošina ādai tās agrāko elastību. Placentārais elastīns un kolagēns palīdz paaugstināt pašas šūnas kolagēnu un elastēnu, liekot šūnai bioķīmiskā līmenī «atcerēties jaunību».
Barojošais nakts krēms ar placentu ne tikai palīdz novērst priekšlaicīgu ādas novecošanos un krunciņu parādīšanos, bet palīdz ādai atgūt arī maigumu un elastību.

Lietošana: krēmu uzziest vakaros uz tīras sejas ādas un dekoltē vietā. Krēmu atstāt līdz rītam.
Nakts krēms piemērots jebkuram ādas tipam. Tas nodrošina intensīvu ādas barošanu un mitrināšanu, veicina krunciņu izlīdzināšanos, novērš priekšlaicīgu ādas novecošanos, kā arī ievērojami uzlabo kapilāro asinsriti. Citrona ēteriskās eļļas aromāts labvēlīgi ietekmē miegu.

Kods: 753, tilpums: 30 ml, cena: € 14,02