Vēstures fakti. 

Firma «Oceola» ir dibināta 2000. gada martā. Firmas dibinātājs ir Aigars Ercmanis. Firma tika dibināta ar mērķi tirgot Latvijā ražotu produkciju. SIA «Oceola» izmanto tikai tiešo tirdzniecību (Multi Level Marketing). Sākotnēji birojs atradās Bauskas ielā. Tur tika tirgota A/S «Dzintars» produkcija, kas bija pazīstama ne tikai Latvijā, bet arī aiz tās robežām.

2001. gada aprīlī tiek noslēgts līgums ar Baldones Veselības Fondu par produkcijas izplatīšanu. Tā mēs sākam izplatīt Latvijā ļoti mazpazīstamu kosmētiku no dūņām. Kosmētikai izmantotās dūņas tiek iegūtas no Pledu purva. Šī purva dūņas izmantoja arī Baldones sanatorijā ārstnieciskajām procedūrām.

2001. gada decembrī pārtraucam savu sadarbību ar A/S «Dzintars». Tagad par firmas «Oceola» pamatprodukciju uzskatāma Baldones dziednieciskā dūņu kosmētika, kas ir kļuvusi atpazīstamāka un iecienītāka.

Taču, lai papildinātu savu produkcijas klāstu ar jauniem produktiem 2002. gada janvārī tika noslēgts līgums ar A/S «Biolat». Viņi ražo uztura bagātinātājus no egļu un priežu skujām. Par šo ražošanu ir atbildīgs Prof. Māris Daugavietis.

Paplašinot savu sadarbību un saprotot, ka šāda veida tirdzniecība cilvēkiem ir patīkama un ērta, 2002. gada martā SIA «Oceola» noslēdza sadarbības līgumu ar firmu «ŠAAR», kas ražo uztura bagātinātājus no smiltsērkšķu ogām, dzinumiem un citiem Latvijā augošiem ārstniecības augiem.

Mēnesi vēlāk, 2002. gada aprīlī, tika noslēgts līgums ar Zinātniskās ražošanas uzņēmumu «Medicamina», kas piedāvā kosmētiskus līdzekļus no dabas izejvielām, par pamatproduktu izmantojot – medu, propolisu un dažādas augu eļļas.

2002. gada novembrī tika sākta sadarbība ar SIA «Lori». Pēc SIA «Oceola» pasūtījuma, SIA «Lori» sāka izstrādāt jaunus produktus – Dušas gelu, šampūnus, matu balzāmus ar «Zaļās eļļas» piedevu. Visos šajos produktos tiek pievienota «Zaļā eļļa», ko ražo SIA «ŠAAR». «Zaļā eļļa» ir pazīstama jau vairākus gadus un atzinīgi novērtēta. Atzīta kā augstas kvalitātes produkts, kas lieliski palīdz dziedēt galvas ādu, tā skaitā novērš blaugznu rašanos, novērš dažādus ādas iekaisumus, nostiprina matu saknes, novērš matu izkrišanu. Iepazīstot «Zaļās eļļas» labās īpašības, tā tika iekļauta jauno produktu sastāvā. Lai tāda veidā būtu pieejama ērtāka un vieglāka «Zaļā eļļa» iedarbība.

Paplašinot savu darbību, firma «Oceola» ir atvērusi pārstāvniecību Igaunijā «Oceola Est». Igaunijā firma «Oceola Est» – atvērta kopš 2003. gada 8. maiju, pēc adreses Tallina, Narva mint 11D, 310 kab. Tālr. +372 6116135. Firma «Oceola Est» piedāvā tādu pašu produkcijas klāstu, kā Latvijā. Produktus var iegādāties pie konsultantiem. Darbojas šī pati produkcijas izplatīšanas sistēma (Multi Leval Marketing), kā Latvijā.

2004. gada firma maina nosaukumu no «Oceola» uz «Es Saule».  

2007. gadā SIA «Herbe» kļūst par firmas «Es Saule» bāzes ražošanas uzņēmumu. Strauji paplašinās ražošana tā rezultātā arī preču sortiments palielinās. Nu jau pircējiem tiek piedāvātas:

 • Kaltētas sukādes;
 • Dažādi sīrupi;
 • Jauni sāls un garšvielu maisījumi;
 • Divu veidu kliju brokastis,
 • Ķirbju miltus un Topinambūra miltus.

2010. gada maijā firma «Es Saule» uzsāka sadarbību ar jaunu kosmētikas ražotāju SIA «Sarmas SK», kura piedāvā kosmētiku sēriju sejai «Orhideja»:

 • Krēmi dažādiem ādas tipiem;
 • Sejas maskas;
 • Nomierinošu toniku visiem ādas tipiem;
 • Maigu attīrošu pieniņu visiem ādas tipiem;
 • Barojošu lūpu balzāmu;
 • Eliksīru acu zonai;
 • Kliņģerīšu ziede sausai ādai;
 • Pīlings visiem sejas ādas tipiem.

Aicinām Jūs sadarboties un iepazīties tuvāk ar mūsu piedāvātajiem produktiem un peļņas iespējām.

SIA «Es Saule» direktors Aigars Ercmanis.