Peļņas iespējas. 

Peļņas iespējas

Firma «Es Saule» strādā pēc metodes, kas angliski saucas Multi-Level-Marketing vai latviski – daudzpakāpju mārketings, tiešā tirdzniecība u.c., jo konkrēts nosaukums Latvijā vēl nav ieviests.

Šī MLM sistēma pasaulē izveidojās ap 1965. gadu un diezgan strauji attīstījās ap 1975. gadu, bet Latvijā šī sistēma attīstījās pēc neatkarības atgūšanas. Kā prognozē ārzemju eksperti, tad tas nākotnē būs viens no izplatītākajiem produktu pārdošanas veidiem.

Ja Jūs vēlaties nopelnīt, tad zemāk ir aprakstīts, kas var Jūs ieinteresēt.

Ja Jūs vēlaties pievienoties firmas «Es Saule» konsultantu pulkam, to var izdarīt divos veidos:

  • Atrast sev zināmu konsultantu un pieteikties pie viņa;
  • Noslēgt sadarbības līgumu firmas birojā un veidot savu tīkla līniju.
Ja konsultants nevēlas veidot tīkla līniju, tad to var arī nedarīt. Katrs konsultants noslēdzot sadarbības līgumu iegūst iespēju iegādāties preci ar 23-30% atlaidi.

Atcerieties! Iesaistītie cilvēki, nekādā ziņā nebūs Jūsu konkurenti, gluži pretēji, viņi palīdzēs Jums sakrāt lielāku premiālo atlaidi,jo Jūsu grupas konsultantu nopirkto produktu summa summēsies klāt Jūsu nopirktajai. Katram produktam, kas nopērkams firmā «Es Saule» ir noteikts punktu skaits, kas mēneša laikā sakrājas. Tādā veidā Jūs iegūstat kopējo mēneša punktu skaitu, pēc tās Jūs varat saņemt premiālo atlaidi: 3%; 6%; 9%; 12% … apmērā. Līdz ar to pierādās, ka sakrājot Jūsu un Jūsu personīgās grupas punktus, Jums ir vieglāk sasniegt premiālās atlaides. Sasniedzot pirmos procentus, Jūs jau nopelnāt un firma Jums izmaksā premiālo atlaidi, kuras lielumu sastāda iegūtie premiālie punkti.

Jums jāiemācās pārdot un apkalpot klientus tā, lai izmantojot personīgo pieredzi varat apmācīt jaunus konsultantus. Galvenais – katram konsultantam ir dota iespēja izvēlēties nopelnīt papildus un lietot labu Latvijā ražotu preci.

Lai jaunais konsultants iegūtu pieredzi un varētu iesaistīt jaunus konsultantus arī šeit firma sniedz savu palīdzību – organizē bezmaksas seminārus.
Semināru laikā ražotāji iepazīstina ar jaunajiem produktiem un atbild uz konsultantu jautājumiem.