Propolisa balzams sejai

Propolisa balzams sejai

Propolisa balzams sejai ir higiēnisks līdzeklis sejas ādas kopšanai. Tas ir izgatavots tikai no dabas vielām: nežāvētiem ziedputekšņiem, propolisa, kliņģerīšu ekstrakta, dabas polisaharīdiem un olbaltumvielām, augstvērtīgām aromātiskām eļļām, kas iegūtas ekoloģiski tīros reģionos.
Propolisa balzams novērš priekšlaicīgu ādas novecošanos un grumbu rašanos, apgādā ādu ar aminoskābēm un vitamīniem, mīkstina, aizsargā un atjauno dabīgo ādas pH, atvieglo kosmētikas noņemšanu, savelk sejas ādu (lietojams kā maska), novērš iekaisumus un darbojas kā UV staru filtrs.
Propoliss likvidē brīvos radikālus, kas samazina ādas aizsargspējas un veicina tās novecošanos. Ziedputekšņi, kas apstrādāti pēc speciālas saudzējošas tehnoloģijas, apgādā ādu ar aminoskābēm un vitamīniem, bet augstvērtīgas augu eļļas nodrošina ādas elastību. Propolisa balzamā esošie polisaharīdi un olbaltumvielas uz ādas izveido higiēnisku ūdens un gaisu caurlaidošu mikroplēvīti, kas aizsargā ādu no putekļiem, sēra un slāpekļa oksīdiem, uzsūc sviedrus, taukus, dažādas toksiskas vielas un sekmē ādas attīrīšanos.
Propolisa balzamu lieto nelielā daudzumā, izziežot uz samitrinātas sejas. Balzams ātri uzsūcas ādā. Ja ir vēlams savelkošs efekts (maska), jāuzziež trīsreiz vairāk balzama. Propolisa balzams ir efektīvs, ekonomisks higiēnas un kosmētikas līdzeklis ar patīkamu medus un ziedu aromātu.

Kods: 351, svars: 40 g, cena: € 4,87