Propolisa balzams pēc skūšanās

Propolisa balzams pēc skūšanās

Propolisa balzams pēc skūšanās izgatavots no augstvērtīgām bioloģiski aktīvām dabas vielām: augu un ēteriskām eļļām, bišu vaska, propolisa, skuju hlorofila karotīnpastas un kliņģerīšu tinktūras.
Propolisa balzams pēc skūšanās palielina sejas ādas aizsargspējas, normalizē tās darbību un novērš iekaisumu rašanos, kā arī apgādā ādu ar vērtīgām aminoskābēm un vitamīniem un atjauno ādas dabigo pH līmeni. Sastāvā esošais propoliss, kliņģerītes un skuju hlorofila karotīnpasta dezinficē, novērš iekaisuma procesa rašanos un paātrina skūšanās laikā radušos mikrotraumu sadzīšanu. Piparmētru eļļa patīkami atsvaidzina, bet citas ēteriskās un augu eļļas mīkstina ādu un nodrošina tās elastību, kā arī aizkavē ādas novecošanos un grumbu rašanos. Propolisa balzamu pēc skūšanās sevišķi ieteicams lietot jauniešiem ar jutīgu sejas ādu un tieksmi uz iekaisumiem un pinnēm. Propolisa balzamu var izmantot arī apmatojuma skūšanai, jo balzams un ūdens mīkstina bārdas sariņus un nodrošina labu asmenīša slīdamību, pasargājot ādas virsmu no savainošanas.
Lietošana: nelielu (zirņa lieluma) propolisa balzama daudzumu uzklāj plānā kārtā uz tīras, mitras sejas. Balzamam nožūstot, uz sejas veidojas mikroplēvīte, kas aizsargā ādu no putekļiem un dažādiem slimību izraisošiem mikroorganismiem. Ja pēc nožūšanas šī plēvīte savelk sejas ādu, tas liecina, ka uzklāts pārāk daudz balzama. Lietot odekolonu vai losjonu nav vēlams.

Kods: 350, svars: 40 g, cena: € 3,78