Šeit Jūs varat redzēt dažādus rakstus, intervijas, reklāmu no žurnāliem, avīzēm un citiem masu saziņas līdzekļiem, kuros bija redzama mūsu produkcija.

Visi mēs zinam, ka eļļa, trekna gaļa un saldējums paaugstina holesterīna līmeni, bet vai ir arī produkti kuri to pazemina? Jā! Pārbaudes pierādīja, ka diētām ar noteiktiem produktiem piemīt tāds pats efekts, lai pazeminātu «slikto» holesterīnu, kā lietojot medikamentus.

Par uztura bagātinātāju «Ho Do»

PDF

Dabas eļļas — brīnumdares. Vairāk nekā 10 dažādu dabisko eļļu, kam piemīt dziedniecisks efekts, laiž klajā Latvijas kompānija ŠAAR. Dabas preparātu brīnumiedarbīgās īpašības augsti novērtējuši ne tikai Latvijas, bet arī Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Vācijas un Austrijas iedzīvotāji. Starp pašām populārākajām un pieprasītākajām — mārdadžu, ciedru riekstu, mežrozīšu, melno ķimeņu, amaranta eļļa un smiltsērkšķu balzams. Par šo un citu dziedniecisko eļļu unikālajām īpašībām stāsta kompānijas ŠAAR prezidente Nadežda Šabazova.

PDF

Dabas eļļas – tā ir vērtība! Bez šaubām, daba — pats labākais dziednieks. Nevienā aptiekā jūs neatradīsiet universālas zāles, spējīgas izdziedēt slimnieku no vairākām kaitēm uzreiz. Un pie tam nekaitēt viņam! Dabīgās eļļas, izgatavotas vienīgi no dabas komponentēm, — ir tieši no šīs sērijas. Par to unikālajām īpašībām stāsta Nadežda Šabazova, prezidente Latvijas kompānijai Šaar, kuras produkcija tika novērtēta ar zelta medaļu prestižā starptautiskā izstādē Spānijā.

PDF

Dabas eļļas: veselībai un skaistumam. ŠAAR dabīgās dziednieciskās eļļas jau labi pazīstamas ne tikai Latvijas iedzīvotājiem, bet arī citās Eiropas valstīs. Ārstnieciskie preparāti, izgatavoti vienīgi no dabas komponentēm, veiksmīgi palīdz dažādu slimību ārstēšanā. Šodien uz lasītāju jautājumiem atbild ŠAAR prezidente Nadežda Šabazova.

PDF

Dabas eļļas — zāles pret saaukstēšanos. Gada aukstā gadalaika neizbēgami pavadoņi — saaukstēšanās, klepus, iesnas, kaulu laušana un citas nepatīkamas lietas. Jums negribas bez īpašas vajadzības gandēt sevi ar ķīmiskiem zāļu preparātiem? Neskumstiet, izeja ir! Šodien Latvijā uz dabisko komponenšu bāzes tiek ražotas vairāk nekā 10 dažādas dabiskās dziednieciskās eļļas. Ar to ražošanu nodarbojas Latvijas kompānija ŠAAR. Par savas produkcijas dziednieciskajām īpašībām stāsta kompānijas ŠAAR prezidente Nadežda Šabazova.

PDF

Šajā rakstā iepazīsimies ar populārākajām sukādēm un to vērtīgajām īpašībām.

PDF

Kā ziemā sevi nodrošināt ar vitamīniem lasiet rakstā: «Kaloriju un minerālvielu koncentrāts kaltējumos».

PDF

Dziedniecība ar bišu produktiem (Veselība, 2004 g.)

Kvalitatīvāks un lielāks attēls. Lapa 1, lapa 2, lapa 3, lapa 4, lapa 5, lapa 6, lapa 7, lapa 8, lapa 9, lapa 10.

Enerģijas dopings matiem (Veselība, 2004 g.)

Kvalitatīvāks un lielāks attēls. Lapa 1, lapa 2.

Šī reklama ir izvietota avīzē «Televīzijas Programma»  2003. g. 1.-7. marts # 9 (372)

Kvalitatīvāks un lielāks attēls.

Šī reklama ir izvietota avīzē «Televīzijas Programma»  2003. g. 22.-28. februāris # 8 (371)

Kvalitatīvāks un lielāks attēls.

Šī reklama ir izvietota avīzē «Televīzijas Programma»  2003. g. 8.-14. februāris  # 6 (369).

Kvalitatīvāks un lielāks attēls.

Avīzē «Televīzijas programma» ir ir rakstīts par sekojošiem produktiem: Veselības dzēriens «HO-FI», Poliprenoli.

Kvalitatīvāks un lielāks attēls.