Salvisil

Salvisil

Salvisil ir eļļa no čia un mārdadžu sēklām. Salvisil sastāvā ir rekordliels Omega-3 un Omega-6 taukskābju daudzums. Šī eļļa izceļas ar augstu alfa-linolēnskābju saturu, un pēc šī rādītāja tai nav līdzinieku nedz augu, nedz dzīvnieku pasaulē. Salvisil ir ideāls kalcija, kālija, magnija un dzelzs avots. Tās sastāvā ir vesels B grupas vitamīnu komplekss, A vitamīns, E vitamīns, ogļhidrāti, dabīgie antioksidanti, tostarp hlorogēnskābe, kofeīnskābe, flavonols, kverticīns, kempferols un miricetīns. Tieši pateicoties lielajam antioksidantu saturam, tā var būtiski palēnināt novecošanas procesu, kā arī novērst ne vien sirds un asinsvadu saslimšanu, bet arī onkoloģisko saslimšanu attīstību.

Salvisil palīdz:

  • sirds problēmu gadījumos — išēmiskā sirds slimība, infarkts, insults;
  • asinsvadu slimību gadījumos — ateroskleroze, izkaisītā skleroze;
  • cukura diabēta un aizkuņģa dziedzera slimību gadījumos;
  • ādas slimību gadījumos — psoriāze, ekzēma, ihtioze;
  • problēmu ar vēnām gadījumos — tromboflebīti, varikozas vēnas, pastiprināta asins recēšana, tromboze;
  • problēmu ar locītavām gadījumos — reimatisms, artrīti, atroze un patoloģiskas izmaiņas locītavās;
  • dažādu lokalizāciju sāpju gadījumos — migrēna, galvassāpes, menstruālās sāpes.

Trahejas un bronhi — bronhiālās astmas, balss saišu slimību gadījumos.
Hlorogēnskābe ir unikāls savienojums, kura galvenā vērtība slēpjas tajā, ka tai piemīt lieliska spēja sadedzināt esošos tauku uzkrājumus organismā.
Eļļai Salvisil piemīt izcila spēja likvidēt pirmās depresijas pazīmes jau pašā sākumā.
Salvisil veicina asinsvadu attīrīšanos no kaitīgā holesterīna, atbrīvo asinsvadus no holesterīna pangām. Vienlaikus uzlabojas asinsvadu stāvoklis, ievērojami veicinot asinsrites procesu. Tādējādi arī vielmaiņas procesi cilvēka organismā tiek atjaunoti normālā ritmā. Normalizējas arteriālais spiediens un samazinās sirds un asinsvadu slimību risks.
Pateicoties, augstajam kalcija saturam, eļļa veicina balsta un kustību sistēmas labvēlīgu attīstību un normālu darbu pieaugušajiem un bērniem. Apgādājot organismu ar kalciju, Salvisil novērsīs un mīkstinās osteoporozes izpausmes vecākiem cilvēkiem un sievietēm menopauzes laikā.
Salvisil sastāvā esošais kālijs uzlabo atmiņu, stabilizē nervu sistēmas darbību, samazina asinsspiedienu un noņem krampjus muskuļos. Pateicoties eļļas sastāvā esošajam cinkam, aktivizējas muskuļu darbība, kā arī imūnsistēmas un reproduktīvās sistēmas darbs. Salvisil, kura sastāvā ir bagāts svarīgāko hormonu un fermentu sistēmā iesaistīto mikroelementu komplekss, pozitīvi veicina endokrīnās sistēmas labvēlīgu darbību.
Salvisil sastāvā esošajiem antioksidantiem ir ļoti daudz vērtīgu īpašību, no kurām pati galvenā ir spēja novadīt brīvos radikāļus, kuri rodas šūnu oksidēšanās procesā. Labumu cilvēka organismam sniedz tikai kontrolēts un ierobežots brīvo radikāļu daudzums, ņemot vērā, ka tiem ir svarīga loma imūnsistēmā un spēja novērst patogēnos mikroorganismus, kā arī aizkavēt onkoloģisko saslimšanu attīstību.
Salvisil palīdz ģenitālā herpesa un piena sēnītes gadījumā. Salvisil eļļu iesaka, ja ir menstruālā cikla traucējumi, sāpes menstruāciju periodā, arī klimaktērija periodā kā stāvokļu stabilizētāju. Salvisil veicina sārņu un toksīnu izvadīšanu, palīdz pārmērīgas šķidruma uzkrāšanās audos (tūskas) gadījumā. Šī eļļa normalizē tuberkulozes slimnieku hormonālo stāvokli, kā arī efektīvi palīdz pret reimatisma un muskuļu sāpēm un neiralģiju gadījumā.

Lietošana: viena tējkarote dienā (pusstundu pirms ēšanas).

Kods: 394, tilpums: 100 ml, cena: € 9,02