«Es Saule» PRET lieko svaru.

Normāls svars ir viens no labas veselības stūrakmeņiem. Visi gribam būt veseli, skaisti un veiksmīgi, bet nereti kādam neizdodas atrast labu, stabilu risinājumu kā pieveikt lieko svaru ar visām tā iespējamām sekām (sirds – asinsvadu slimības, hipertensija, neinsulējamais otrā tipa cukura diabēts u.c.). Un kur nu vēl izskats, pašapziņa un vispār radoša labsajūta...

Tāpēc «Es Saule» ieteic un piedāvā vērtīgu dabas vielu spēku stabilai un veiksmīgai liekā svara «iegrožošanai», taču neatbrīvo no neatlaidīgas, uzcītīgas paša rīcības nepieciešamības, lai panāktu mērķi – normālu, stabilu svaru un lielisku ķermeņa masas indeksu (ĶMI). Ķermeņa masas raksturošanai visbiežāk izmanto divus kritērijus: ĶMI un vidukļa – gurnu attiecību. ĶMI aprēķina svaru (kg) dalot ar augumu (m) kvadrātā. (85 kg : 1,80 . 1,80 m = 26,23). Normāls, var teikt ideāls svars sievietēm, ja ĶMI ir 19,1 – 25,8; vīriešiem, ja ĶMI ir 20,7 – 26,4.

Svaru samazināt izdodas, taču saglabāt sasniegto ir grūtāk, tāpēc, paralēli «Es Saule» turpmākajiem ieteikumiem, būtu jāmaina dzīves veids:
- vairāk jākustas;
- regulāri jākontrolē svars;
- jāveic izmaiņas ēšanas paradumos.

«Es Saule» piedāvātie liekā svara iegrožotāji ir dabas vielu uztura bagātinātāji, organiskie sāļi, zāļu tējas arī ādas kopšanas līdzekļi (tie ļoti svarīgi notievējot), organisma attīrīšanai, atsārņošanai un aknu komfortam paredzētās eļļas:
- pastiprina sāta sajūtu, palīdzot mazāk ēst un ievērot diētu;
- uzlabo ādas elasticitāti un zemādas limfodrenāžu, veido pretgrumbu efektus;
- aktivizē organisma attīrīšanu, skābju bāzu līdzsvaru, veicina vielmaiņas procesus.

Ja jūs ēdat, lai nomāktu stresu, tad pareizāk būtu likvidēt stresa iemeslus. Jāēd tik, cik enerģijas jūs patērējat – tā saglabāsiet kontroli pār savu svaru.

Bet vispirms, lai veidotu endoekoloģisku kārtību, savā valstībā – ķermenī, jāsāk ar tīrīšanu un spodrināšanu, un to vislabāk nodrošina:

MELNO ĶIMEŅU EĻĻA (kods 392) – lietot no rīta un vakarā, 15 min. Pirms ēšanas pa vienai tējkarotei, uzdzerot pusglāzi ūdens, kurā izšķīdināta ēdamkarote dabīgā medus.

UZMANĪBU! Grūtniecības laikā iekšķīgi nelietot, aizliegts lietot cilvēkiem, kuriem pārstādīti orgāni vai ir endoprotēzes. Personām, kurām ir jāievēro piesardzības pasākumi, būtu jāuzsāk ar HIKURBETĪNU (kods 385) no rīta pa vienai tējkarotei brokastu sākumā un MĀRDADŽU EĻĻU ( kods 384) pusdienu sākumā pa vienai tējkarotei. Katra eļļa būtu jāizlieto 2 pudelītes un nedrīkst sabīties, ja biežāk jāiegriežas tualetē. Ikvienam, paralēli eļļām ieteicams antioksidants SLAIDUMS 2 zarnu tīrīšanai (kods 664). Iesakām aizstāt vienu ēdienreizi (vakariņas) – glāzē paniņu, vājpiena kefīra vai biolakto iejaukt vienu deserta karoti maisījuma, lietot pēc 20 minūtēm. Pēc 4 nedēļu «Slaidums 2» kursa turpināt ar antioksidantu SLAIDUMS (kods 663), kuru sagatavo un lieto kā «Slaidums 2» arī 4 nedēļas. Var pievienot šiem antioksidantiem TOPINAMBŪRU MILTUS (kods 697), jo tiks veicināta bifidobaktēriju attīstība, taukvielu šķelšana, pazemināts zema blīvuma holesterīns asinīs un uzlabota kalcija absorbcija, tā mazinot osteoporozes risku. Aknu, žults un aizkuņģa dziedzera funkcijas un normālu vielu maiņu SONNA (kods 658) pa vienai kaps. divreiz dienā brokastu un pusdienu laikā, kurss – 2 oriģ. pa 50 gabaliem. Pēc tam jālieto RUDEX (kods 661) – «atskābē» organismu, veicinot siekalu sekrēciju, palīdz aizkuņģim, nieru un urīnpūšļa darbībai. Ieteicams lietot pa 1 kaps. no rīta un vakarā, uzdzerot glāzi silta ūdens. Bez tam stingri jākontrolē vārāmās sāls patēriņš, jo tā aiztur šūnās šķidrumu, veicinot tūskas un tauku uzkrāšanos.

Tāpēc lietosim ikdienā organismam draudzīgās «Herbes» dabīgo sāļu kompozīcijas: sešu garšu sāli, austersēņu sāli u.c. .Sabalansēta jodsāls ar garšaugu maisījumiem līdzsvaro organiskās un neorganiskās vielas, lēnām, bet noturīgi pārvarot cilvēcisko atkarību no pārmēru sāls lietošanas. Un veselība par to teiks tikai paldies.

Svara samazināšanas procesā neaizmirsīsim fizioloģiski lietderīga šķidruma nozīmi. Ikdienas tējas «SLAIDĀ LABSAJŪTA» (kods 721) sastāvā ir hromu u.c. minerālvielas saturoši augi un dārzeņi, kuri mazina pārlieku tieksmi uz saldumiem un negausību, mazina holesterīnu un nervozitāti. Tēja «CELIA» (649) uzlabo asins un limfas cirkulāciju, tauku vielmaiņu, holagēnu sintēzi, attīra ādas un zemādas audus, uzlabojot to vielmaiņu un struktūru, sekmē ādas spraigumu. Lieto divas reizes dienā pirms ēšanas un jāļauj tējai labi ievilkties. Un nedrīkst pievienot nekādu rafinēto cukuru.

Ķermeņa masas samazināšana ietekmē arī ādu, tā var kļūt grumbaini savītusi, nokarena un te var palīdzēt anticelulīta krēms «HEMMOS» ar kompleksu «Slimming Factor karkade» (kods 763), jo bloķē tauku uzkrāšanos un veicina to sašķelšanu un limfodrenāžu. Āda tiek mitrināta un šūnas saņem dabiski līdzsvarotu aminoskābju kopumu.

Un, protams – seja. Lai tievēšanas procesā jūsu seja būtu tikpat skaista un vēl skaistāka, ieteicams AUGU SVIESTS SEJAI (kods 861), kas nesatur ne mākslīgus konservantus, ne alergēnus, nenoslogo ādu, tas patiesi ir elitārs līdzeklis sejas ādas aizsardzībai un kopšanai.

Un kur nu vēl dabiskie sīrupi, kas iegūti no svaigiem augļiem un dārzeņiem, saturot organismam vērtīgo augļu cukuru. Var gatavot limonādes, saldos ēdienus, kokteiļus un ķīseļus, jo svara mazināšanas process ir svētki. Vai nav bagāts līdzekļu kopums jūsu problēmu atrisināšanai? Vajag tik uzsākt, turpināt un procesu uzraudzīt, un būs priecīgs gandarījums par rezultātu!

Lai veiksme un panākumi!

Jūsu «Es Saule».