Zaļā eļļa +

Zaļā eļļa +

Ārstniecības augu eļļas ekstrakts. Zaļā eļļa ir sabalansēts dabisks komplekss no taukos šķīstošiem vitamīniem A, E un D, ūdenī šķīstošiem vitamīniem B, C, PP, F, K, hlorofila, piesātinātām un nepiesātinātām taukskābēm, fosfolipīdiem un flavonoīdiem. Zaļā eļļa ir bez konservantiem un stabilizatoriem.

Lietošana: zaļo eļļu lieto ārīgi, kā arī iekšķīgi, lai pastiprinātu ārējo iedarbību. Zaļā eļļa satur nepiesātinātas taukskābes. Lieto 1 tējkaroti pirms gulētiešanas.

Ārīgi: pret blaugznām: 3 – 5 minūtes, masējot galvas ādu apļveida kustībām, ieziest zaļo eļļu matu saknēs 20 – 30 minūtes pirms galvas mazgāšanas.
Pie matu izkrišanas un matu augšanai: 3 – 5 minūtes masējošām kustībām ieziest galvas ādā. Apsiet galvu ar dvieli un turēt ne mazāk kā 3 stundas. Eļļu lietot vienu mēnesi 2 reizes nedēļā, pēc tam šo procedūru atkārtot reizi nedēļā 30 minūtes pirms matu mazgāšanas.

Ja mati ir bojāti: izmazgāt galvu siltā ūdenī un izžāvēt matus ar fēnu. Sasildītā galvas ādā visu matu garumā 3 – 5 minūtes ieziest eļļu, apsiet galvu ar dvieli un tā turēt ne mazāk kā 4 stundas, pēc tam izmazgāt ar šampūnu. Lietot vienu mēnesi vienu reizi nedēļā.

Iekšķīgi: pa 1 tējkarotei reizi dienā.

Kods: 382, tilpums: 100 ml, cena: € 7,83