Zobu pasta ar mandarīnu eļļu

Zobu pasta ar mandarīnu eļļu

Higiēniski-profilaktiska, neputojoša, maiga zobu pasta. Paredzēta bērniem no 3 gadu vecuma un pieaugušajiem. Satur tikai dabīgas vielas: kaolīnu (baltos mālus), betaīnu, propolisu, kliņģerīšu tinktūru u.c.; mandarīnu, piparmētru un fenheļa ēteriskās eļļas. Nesatur fluorīdus, putojošas ķīmiski aktīvās vielas, sintētiskās smaržvielas, krāsvielas un konservantus, tā neradot bīstamību, to nejauši norijot.
Zobu pasta ir īpaši radīta aizsardzībai pret kariesu un zobu emaljas nostiprināšanai. Tā saudzīgi, bet pamatīgi notīra zobu aplikumu, absorbējot patogēnās baktērijas un neitralizējot kariesu izraisošās skābes. Pateicoties bagātam makro un mikroelementu saturam baltajos mālos, zobu pasta nogādā zaudētos minerālus atpakaļ uz zobiem, tā novēršot agrīna kariesa veidošanos. Dabīgais cukurbiešu betaīns mitrina mutes dobumu, veicinot tā pašattīrīšanos un vienlaicīgi aizsargājot no tā kairināšanas. Dabiskās antibakteriālās ēteriskās eļļas kopā ar propolisu un kliņģerīšu tinktūru stiprina smaganas un novērš to asiņošanu.
Zobu pastai piemīt salda, nobrieduša mandarīna, garša un smarža ar vieglām fenfeļa un piparmētru notīm.
Lietošana: Apmēram 1cm zobu pastas uzspiež uz zobu birstes un nelielām apļveida kustībām tīra zobus un maigi izmasē smaganas.

Kods: 362, tilpums: 40 ml, cena: € 3,49